SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (VI)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
pamiętaj
równouprawnienie jest

więc kobiety traktuję na równi

a więc zero tolerancji

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
to ja tez sie z kobieta przywitam

p.s. poka fote

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
jak wyżej

modowi chyba nie odmówisz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Agnieszka Radwańska, która po raz pierwszy w karierze jest rozstawiona z numerem 1., awansowała już do ćwierćfinału turnieju WTA w Pattayi (pula nagród 170 tysięcy dolarów).
Polka, sklasyfikowana na 21. miejscu w rankingu WTA, pokonała w II rundzie 33-letnią Anne Kremer z Luksemburga (98. WTA) 6:2, 6:2. Mecz trwał godzinę i 23 minuty.

W walce o półfinał Radwańska zmierzy się z Tamarine Tanasugarn (Tajlandia), która pokonała Rosjankę Olgę Puczową 6:4, 4:6, 6:4.
Dość niespodziewanie z turnieju wyeliminowana została grająca z "dwójką" Australijka Casey Dellacqua, która przegrała z pogromczynią Urszuli Radwańskiej, Słowenką Andreją Klepac 5:7, 6:2, 2:6. W imprezie nie ma też pochodzącej z Polski Niemki Angelique Kerber, turniejowej "piątki". Ta z kolei uległa kwalifikantce Wiesnie Manasijewej z Rosji 2:6, 1:6.

Wyniki spotkań II rudy gry pojedynczej:

Agnieszka Radwańska (Polska, 1) - Anne Kremer (Luksemburg) 6:2, 6:2
Wiesna Manasijewa (Rosja) - Angelique Kerber (Niemcy, 5) 6:2, 6:1
Jekatrina Byczowa (Rosja) - Sunitha Rao (Indie) 6:4, 6:4
Akgul Amanmuradowa (Uzbekistan) - Tzipora Obziler (Izrael, 9) 6:4, 6:2
Yung-Jan Chan (Tajwan, 4) - Lilia Osterloh (USA) 6:4, 6:2
Andreja Klepac (Słowenia) - Casey Dellacqua (Australia, 2) 7:5, 2:6, 6:2
Tamarine Tanasugarn (Tajlandia) - Olga Puczowa (Rosja) 6:4, 4:6, 6:4.
Jill Craybas (USA) - Renata Voracova (Czechy) 2:6, 6:1, 6:3


Źródło: Onet

Po tych "kłopotach" w II rundzie Agnieszka spokojnie odprawiła rywalkę i jest na dobrej drodze do zwycięstwa w całym turnieju

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
pasowaloby wygrac

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
wiem że równouprawnienie jest z resztą spodziewałam się takiej reakcji szczerze Ci powiem

ps. a gdzie pisze że modowi się nie odmawia??

Sex, Booze & FOOTBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066


regulaminu się nie czytało ?

pt.1 jeśli moderator Cię o coś prosi to musisz to wykonać bez jakiegokolwiek protestu

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
tez prawda

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5609
Chłopaki dzisiaj było zebranie naszego klubu i dostaliśmy stroje (bo nasza drużyna będzie debiutować) ja oczywiście 16 wziąłem....
A pisze bo nudy jakoś

Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć... Nikt za mnie nie umrze...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka piłka?

Następny temat

Hiszpania,Norwegia

WHEY premium