SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (VI)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
z drazkiem mi nie poszło

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
a i wszystko jasne

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
oceny z przedmiotów maturalnych dobre

czyli polski, angielski, matma i chemia

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Słuchajcie, znalazłem sobie CM 2008 na necie i jako że nie widziałem wymagań to stwierdziłem że ściągam w ciemno (było napisane że chodzi szybciej niż wcześniejsze wersje) i jak już miałem ukończone ściąganie to znalazłem wymagania:

Pentium 4 2.4 GHz
1 GB RAM
karta grafiki 64 MB (GeForce 4 lub lepsza)
500 MB HDD
Windows XP/Vista.

No i się lekko załamałem bo z powyższych wymagań spełniam tylko 2 ostatnie, moje parametry to:

AMD Athlon 1.6+ GHz
256 RAM
karta grafiki 64 MB (GeForce 2Ti
40 GB HDD
Windows XP

I jakie było moja zaskoczenie jak na takim kompie odpaliłem tą gre i nie tyle że mogłem grać ale i faktycznie chodzi szybciej niż np CM 4

Pierwsze wrażenie to gierka super (jako że dawno w nic nie grałem a w szczególności CMa) jeśli chcecie sobie w coś pograć to polecam tą odsłone naprawde świetna gra i mam nadzieje że po 6 sezonie nie będzie się zawieszał jak to było w 4

No to by było na tyle, wstęp do książki już jest

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Tak właśnie często jest, że przesadzają z tymi wymaganiami i najczęściej są podawane te, na których najlepiej dana gra działa. Ja w wolnym czasie planuję sobie w FM 08 zagrać

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No na FMa 08 to ja nawet nie patrze bo tam wiem jak mi będzie chodzić grałem (o ile można nazwać gre 10 min.) w 2006 i w porównaniu z CMem 08 to jest cień oczywiście biore pod uwage wymogi. Chociaż konkurencja na nową odsłone CMa zareagowała pozytywnie i mówili że jest to świetny konkurent w tego typu grach

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Jak byś miał więcej ram to by Ci super śmigał, ja mam 512 i chodzi bez zastrzeżeń

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ja jednak mimo wszystko przywiązałem się do CMa i jestem mu wierny świetna sprawa z tymi wymogami (znaczy się fajnie że mi chodzi) Ulepszone jest boisko 3D a w porównaniu z 4 to jest normalnie mistrzostwo wikt ściągnij sobie CMa zobaczysz jaki bajerek, naprawde się nei spodziewałem aż takie różnicy.

Już widze te transfery do Juve Quaresma, Juninho... Już mam w składzie Riquelme hmm miodzio, będzie w co łupać od bardzo długiego czasu

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
pomyślę nad "zakupem"

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No ja "zakupiłem" przez internet drogą kablową ide ściągać następne gwiazdy do Juve

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka piłka?

Następny temat

Hiszpania,Norwegia

WHEY premium