SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (IX)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
nawet nie mów o końcu wakacji

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Wypiął się na Niemców! 18-latek z Kaiserslautern wybrał Polskę

Alan Stulin przyznaje, że w Niemczech lepsze jest niemal wszystko... Jednak zdolny piłkarz woli grać dla swojej prawdziwej ojczyzny.

Zawodnik wyjechał za zachodnia granicę 13 lat temu. Ma podwójne obywatelstwo - polskie i niemieckie. Zamierza jednak występować w biało-czerwonych barwach.

Chcę grać dla Polski, bo tu się urodziłem - powiedział dla TVN 24 piłkarz Kaiserslautern.

Piłkarz odmówił Niemcom, którzy namawiali go do występów w ich reprezentacji. Do tej pory im się udawało. Przecież Miroslav Klose i Lukas Podolski wybrali kadrę naszych zachodnich sąsiadów, gdzie są teraz prawdziwymi gwiazdami.

Zbierający dobre opinie Stulin przyznał, że swoją odmową wprawił w osłupienie kolegów z zespołu.

Dziwią się tej decyzji. W Niemczech są lepsze drużyny, lepsze warunki, szkolenie jest także bardziej profesjonalne. Ale ja chcę grać dla Polski - powiedział Alan.

To jest prawdziwy patriota

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5609
http://www.joemonster.org/filmy/9607/Wstydliwa-prawda-o-niemieckim-trenerz 

Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć... Nikt za mnie nie umrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
jaki świniuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Smacznego!

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
http://pl.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
pobudka wstawać szkoda lata, czas chyba zamknąć ten spam

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
BeeV fajne to

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No dobre nie

Słuchajcie te jaja, od dziś jest konkurs w PLAYu i o 12 należy wysłać sms i pierwsze 10 osób wygrywa, no i ja wysłałem o tej 12 i po chwili przychodzi wiadomość:

GRATULACJE! Wygrywasz jedna z atrakcyjnych nagrod. O sposobie odbioru nagrody poinformujemy Cie telefonicznie.
Pozdrawiamy PLAY


no i co z tego można wywnioskować? Chyba ta wiadomość jest jednoznaczna nie? I teraz słuchajcie tego, po paru sekundach od tego sms'u przychodzi taka oto wiadomość:

Dzieki za zgloszenie. Niestety ktos byl szybszy od Ciebie. Masz szanse na nagrody do 26 lipca do godziny 12.
Zapraszamy do dalszej gry. PLAY


No i co możecie o tym powiedzieć, nie idzie się zdenerwować? Nie chodzi mi o to, że nie wygrałem ale chodzi o to jak oni to zrobili, najpierw wygrana z zaraz, a jednak nie sorry nie wygrywasz.

PARANOJA POPROSTU

Co o tym dziadostwie myślicie? Ja już napisałem na forum żeby mi to wyjaśnili

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Fajnie, że chociaż raz młody dobry zawodnik wybrał Polskę a nie Niemcy

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening szybkosiowy w domu!

Następny temat

Kolana, rozgrzewka kolan.

WHEY premium