SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Naszym Spamie Mafia rządzi, kto się boi niech gdzie indziej błądzi. Spam vol 27

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138026

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
lece , narazicho

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
paa, tez ide, piona !

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Rain, chyba Masturbed

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
nie no Rain dobrze gada Disturbed spoko zespół dają powera chłopy ja z/w może na ryby z kumplem pójdę ale to o 15-16 nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ja nic nie mówię że źle grają

tez czasem lubie posłuchać ciężkiego brzmienia albo jakiegos lajtowego rocka czy power metalu

ja wszystkiego w sumie słucham ale najwiecej rapu wiadomo

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Vinci jak cos to odpale stara playliste to poszukam czegos ciekawego jak potrzebujesz

Drowning Pool, Disturbed, Prodigy, Rise Against, S.O.A.D, Marlin Manson te sobie przypominam ze słuchałem i wracałem do nich często

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-08-02 14:14:36

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Prodigy jest kozackie

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
Rain to widze że podobnej nuty słuchamy ja za mansonem nie przepadam ale Drowning Pool, Disturbed,SOAD, Rise Against to kozaki ,Prodigy nie znam , nie potrzeba mi bo mam mp3 od choia na kompie a pytałem z czystej ciekawośic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
Siema

Ja po treningu włąśnie, padam
jeszcze do tego ABS II zaraz po ogolnym zaj3bałem od razu..


Vinci18 - wysłąłem zapro, a i nawet klikłem subskrybuj

Zmieniony przez - El_DreSso w dniu 2010-08-02 15:06:08

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez wlasnie po trenigu nóg


SQ POSZLO 100kg x 8!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szansa dla splita po fbw i p&p

Następny temat

Plan treningowy (FBW) do oceny

WHEY premium