SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WZW a Winstrol- Depo?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 341 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4997
4 lata temu WZW co myslicie ? Chcem zakonczyc cykl tym srodkiem tzn.winem, kiedys tego bralem duzo ale od przejscia WZW jeszcze sie niedwazylem.Moze ktos bedzie tego zdania co ja ,ze mozna wino po WZW.To tak tylko zeby mi dodac pewnosci i odwagi.
Pozdrawiam Serdecznie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 341 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4997
Ja bym chial zeby byla taka sama oczywiscie.Wiesz ja mialem tpu C chroniczna.Leczenie viraferonem i rebetolem 8 miechow leczenia tzn.ze jest zaleczona a nie wyleczona .Ale to nie w tym problem.I nie jest latwo odstawic kox w moim jak mysle, juz zaawansowanym wieku.Nie jestem pewny ze to bylo od towaru, po prostu zalapalem to i to wszystko ,wyleczylem i terazciagne dalej , teraz mysle drugi etam to czas na Wino a EoR ty tez tak myslisz?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Nie bierz lub małe dawki tylko. Wino jest 17-alfa, obojetnie czy iniekcje czy depot i tak jedzie po wątrobie. Zrób sobie wcześniej badania alat, aspat.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 341 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4997
Eor wiem ze jest to 17-alfa ale wiez, ciezko uwiezyc ze tego nie mozna po mojej chorobie.Wyniki robie co pol roku i niedawno robilem i sa ok.To mze podtrzymasz mnie na duchu i powiedz ;Bubu wal a wszystko bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
dokładnie jak wyzej
zrób może najpierw badania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Bubu to wal tylko obserwuj organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Aj tam Bubu Mówię tak dlatego że parę dni temu gadałem z młodym chłopakiem 21 lat i pokazał mi zółte przebarwienia na skórze i pyta od czego to mogło być Wcześniej za młodu troche chlał, a teraz przykoksił. Wątroba nie boli, ale jak już ******lnie to koniec.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
jw.
jak juz nie bedziesz miał siły sie kuć to nawet pij ten winstrol ale użyj !

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 341 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4997
hehehe dzieki bardzo czegos takiego potrzebowalem zeby mental byl silniejszy.A jak mowilem wyniki niedawno robilem i bylo ok.I jak bylem chory to tutaj lekarz rodzinny dawal mi 8a12 miechow zycia ,poprostu chcial mnie wystraszyc bo trzeba bylo przerwac cykl i zaczac dlugie leczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 341 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4997
Eor niechce brac duzych dawek 50mg co 2 dni.Tak powinno byc dobze na poczatek i jak bedzie ok to 50mg eod.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1793
chlopie odstaw koks.. ciesz sie ze zyjesz !!! a jak sie uparles to wybierz cos innego co nie wplywa szczegolnie na watrobe tak hardcorowo.. ale po twoich przejsiach to ja bym juz nie bral sie za koks nigdy.

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
btr nie licz na to że bubu cie posłucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na odblok po Omie????

Następny temat

jakie sterydy na regeneracje bo zabiegu usuwania grudek perlistych?

WHEY premium