SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WSZYSTKO O 19 KOLEJCE

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


i druga "nowa" flaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
a mam jeszcze raz skasowac Twoja wypowiedź

a prysznic był widać i to całkiem wyraxnie....i pytałem się o co poszło bo to że był dym z ochrona to wiem chcieliście wbic się z bramą ?
nie, nie było "emigrantów"

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


dokładnie nie wiem, co do wjazdu to sie nawet juz jedna brama otworzyła ale za nią stało w****e robocopów ze strzelbami, zaczeli lac i paałowac tłum to poszły w ruch butelki i kamienie. i ochrona stwierdziła ze zamyka kasy i ******li nie wpuszcza nawet tych z biletami, i ****a nie weszło dwóch chłopaków z BKSu bo jak bytł tym to dzis poszli a potem to juz
poza tym atakowali policje od strony naszego sektora (miedzy bramami a boiskiem jest podobny placyk jak od trybuny gosci).

na foto nasza okzjonalna sektorówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


kartony
(Stołeczne Królewskie Miasto Kraków)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


choragiewki
(WISŁA)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
no ochrone to Wy macie po***aną...ponad pół godziny trzymali nas przed 1 bramką (!!) i nie chcieli wpuszczać bo nie mieliśmy jakiejś listy przyjezdnej czy cuś
Impel***** tez nie chciała przepuścic do nas piłkarzy :-/....naszczęście jakoś do nas podeszli bo niektórych już nosiło

aaa szkoda, że Was młyn nie przyłączył sie do naszego spiewu "wróg numer jeden..." i "zawsze i wszedzie..." (podczas powieszenia transparentu)

Zmieniony przez - Thomas85 w dniu 2004-04-18 22:10:26

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prawde powiedziawszy stałem koło X ( to młyn- dla niekumatych) i wtedy nie było słychac, ja np. myslałem ze to kolejny transparent o małyszu
no a impel sobie grabi razem z milicją szukali bomby na stadionie - OK, ale nie musieli zucac tymi małymi flagami do choreo.
słysząłem ze jedenum przed kasmi połamiali ręke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn połamiali komus od Was, a wogole to pare razy było was słychac jakies tam "oooo nasza Legia, łooo warszawka" i "gdzie nasza (...) gra"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
no też słyszałem o tym kolesiu

a wracając do tego transparentu...to że młyn się nie przyłączył to trudno, ale żeby ta trybuna bedąca przy sektorze dla gości zamiast spiewać z nami "wróg nr1" spiewała "Legia ,wróg nr1" no to coś tu nie gra...zresztą cos dużo na nas leciało w tym meczu ....może się skupic na swojej druzynie nie mogliście

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do skupienia to spytaj kolegów co byli w białymstkou na pp
jesli chodzi i o sektor A to są tam same dziady i pikniki i tam sie tak nie spiewa, jak kiedys poleciała w sektor gosci kiełbaska i ochrona zwineła tego kto zycał to bili brawo, a jesli chodzi ci o czesc C (C7) to tam są typy którzy tylko mówi co by zrobili gdyby oni grali itd. zachwycaja sie meczem itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FOOTBALL TV!

Następny temat

Trening Piłkarski

WHEY premium