SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WSO znow dla ludzi z matura?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
no to sporo tych miejsc

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaaa i jeszcze jedno odnosnie rekrutacji do WSOSP... na badaniach lekarskich obowiazkowym zestawem byla dobra butelka + kwiaty dla kazdego lekarza... no i do tego plecy albo gruby portfel.... tak to juz jest w tym slabym kraju ze bez znajomosci(najnizej general) czy bez duzej kwoty na koncie nic sie nie zalatwi... chyba ze sie przygotowuje z rok albo dwa na egzaminy... o takich przypadkach tez slyszalem... koles sie nie dostal ale sie zawzial i przez caly rok codziennie tylko matma+ang+wf i dostal sie jako jeden z lepszych (nawet nie najlepszy....)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja np mam ojca w wojsku.. i chcialbym isc do takiej szkoly... ale rezygnuje...bo wiem jak jest.. zreszta sam moj ojciec tez wie jak jest... plecy.. albo kasa... i pomimo ze moj ojciec jest pulkownikiem to jednak nie ma takich ukladow zeby tam cos zdzialac.. nie zrozumcie.. ze licze tylko na niego.. ale wiem ze nawet jesli ja zdam... to bez jego wsparcia nic nie wskoram.. dlatego pasuje z tego typu szkolami... moze sprobuje na studium bo widze ze zainteresowanie tam jest duzo mniejsze... ale pewnie sie to zmieni na przestrzeni tych 5 lat i nawet tam... trzeba bedzie kombinowac zey sie dostac......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 710
No to super :)
Do tej pory szukałem dziewczyny, która ma ojca generała albo pułkownika, teraz muszę się nastawić tylko na generała :)
60 miejsc i niech przyjdzie 600 osób (w 2000r ponoć było 1200) to 10 osób na 1 miejsce. Spoko. A jeszcze jak już są porozdzielane to będzie ciekawie.

"Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób to tylko statystyka" J.Stalin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam nikogo z rodziny w wojsku a mimo to udało się. jaki sens mówić ze się nie uda jak się nawet nie próbuje. jedyna słuszna odpowiedź-bo wiem jak jest. jak bedzie się wiecej gadać niż robić to rzeczywiście można dać sobie spokój.no tak lepiej być profilaktycznym i nie iść na egzamin bo mozna go oblać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze jedno : z frekwencją na studium wso nie było tak źle, ludzie czekali az mon podejmie decyzje co do kierunków na które można startować, ja tez bym zaczekała, po co sie potem przed komisją tłumaczyc ze z przymusu wybrałes ten wydział bo twojego wymarzonego tam nie było??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"nie mam nikogo z rodziny w wojsku a mimo to udało się. jaki sens mówić ze się nie uda jak się nawet nie próbuje. jedyna słuszna odpowiedź-bo wiem jak jest. jak bedzie się wiecej gadać niż robić to rzeczywiście można dać sobie spokój.no tak lepiej być profilaktycznym i nie iść na egzamin bo mozna go oblać. "

sluchaj nie napisalem ze musi sie nie udac... bo udaje sie... ale tylko najlepszym... bo slabi nie maja szans z tymi ktorzy maja "wsparcie" a druga rzecz... nie mozna porownywac studium do normalnego trybu ksztalcenia oficerow... gdyz zainteresowanie studium jest duzo mniejsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co iść jak jest się słabym? jak ci na czymś zależy to rób wszystko zeby to zdobyc. czy myślisz ze ja nie musiałam dobrze naginać wcześniej? dużo mnie to kosztowało ale się opłaciło. zeby coś mieć musisz coś z siebie dać nic nie ma za darmo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 710
Ale mieszają z tymi przyjęciami do WSO. Byłem dziś na WKU po skierowanie na badania lekarsie i psychologicznei dowiedziałem się, że papiery sie składa we Wrocku a nie na WKU jak jest napisane na stronie WSO.
WSO na stronie zamieszcza info, żeby składać dokumenty we właściwym WKU od miejsca zamieszkania, a sie okazuje, że WKU ma tylko wysyłać na badania i papierów nie przyjmuje. Paranoja.
Jednak się okazało, że zaświadczenie o niekaralności nie ma określonego czasu ważności.

"Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób to tylko statystyka" J.Stalin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ci z wku są naprawde zabawni, pocieszne chłopaki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening KK w Krakowie 28-11

Następny temat

Jak to pogodzić z kobietą

WHEY premium