SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WRONBA i inne amatorskie ligi kosza

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18527

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Hehehe niezłe, troche niedzisiejsze

Kurcze juz pos swietach prawie, Killer leci na TVN i chyba ide ogladac

Śmingoos był mokry this year ?

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 94
Nie był, bo zimno i nie przyjemnie, porzucałem sobie do kosza, ale jakis taki ciężki po tych swietach jestem

Ps: ta aukcja z telefonikiem to moja jakby ktos nie wiedzial, takze jak ktos nie ma telefonu w domu jeszcze to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2319
Fazik - Ty oglądasz Killera a ja kończe zasysać "PRĘGI" - mam nadzieję, że będzie dobre kino..polskie.. - WET MONDAY - wasn't wet

Pozdro

Sofia Boutella - "Spraw, by ludzie Cię widzieli i czuli muzykę.." NIKE - NEW SPIRIT NEW ATTITUDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurva od***ało im w dysko i lali mnie piwem palanty bo dzisiaj lany poniedziaŁek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4292
Skoro watek jest juz zupelnym offtopic`em, to dodam, ze "Pregi" sa moim zdaniem dosc srednie, a od pewnego momentu calkiem slabe, ale to juz kwestia wrazliwosci (albo jej braku) widza. Zamiast tego polecam "Wesele"!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pograne dzisiaj.... w siatkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 94
Kuwa ale sie dzisiaj drewna narąbałem...i ide dalej siekierą machać

Ciupe drzewa, ktore tylko mama pozwoli Bo sobie chce ognicho z kiełbaskami na ogrodzie zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Panowie zapraszam na moja stronę - Ci co nie głosowali to niech to jak najprędzej zrobią w dziale Ankieta - http://www.meblar.republika.pl - Dudi jak bedziemy potrzebować czegoś na "skoka" to spodziewaj się odzewu

Na zwycięzców czekają nagrody - bilety na najbliższe mecze MEblaru System oraz karnety na play off

Pozdrawiam

Kapitan (jak to brzmi ) Meblaru System

Fazik

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Panowie juz po 1 kolejce ligi - my gramy w niedziele o 17, ale na kijowej sali - nie lubie jej Ale moze jakos pojdzie - pierwsze koty za płoty - nasi rywale to Kogucik - chyba sa do ogrania, ale zobaczymy jak będzie.

Generalnie to transmisji nie będzie wiec jak ktoś chce niech wpadnie koniecznie - ulica Trwała SP nr 72.

A jak wasz forma koszykarska - reaktywujecie sie ?

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 94
Powiedzmy, ze słabo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rama

Następny temat

rama merida kalahari

WHEY premium