SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WMC-IFMA SERIES, 21.02.2009r Kraków

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
no to dziś jedziemy z koksem
jak ktoś sie wybiera, niech bierze aparat ja jak tylko wróce to wrzuce krótką relację
pzdr

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1878
w ostatniej chwili wycofal sie nasz transport, a siedzialbym teraz w krk czekajac na swoja kolej..

mega w**** : /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
No to ja sie moge pochwalic jedna walka wygrana...ale niestety walczylem jeszcze druga...a nie potrzebnie

I przegralem...:(

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Torres jaka kategoria ?? Z jakiego klubu jesteś ??

Czekam na jakąś relacje

Zmieniony przez - Thai-Mati w dniu 2009-02-21 22:16:24

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
no to relacja z zawodów na szybko

odbyło sie:
- 1 walki pro-am (walczyła shoo, która niestety przegrała z Ksenią z Perfekcji)
- 32 walki TPW (w tym 3 J/K)
- 7 walk amatorskich (w tym 1 kobieca)

stwierdzam, że poziom zaczyna sie wyrównywać - dzisiejsze walki były dość niewdzięczne do sędziowania, bo w rzadko której widać było wyraźnie dominujących zawodników

jedne z fajnieszych walk stoczyli wg mnie seniorzy w -71kg (konkretnie walka Łepka z Raczadamu i Wiktora z Absortio), podobała mi sie też ostatnia walka TPW, bodajże juniorów -63,5kg (Torres, to była Twoja?) i juniorek -54kg, Beaty z Maximusa z Agnieszką z Perfekcji

nie zabrakło różnych dziwnych i śmiesznych sytuacji, jak np. Łepek, który w ferworze walki prawie wyskoczył z ringu ponadto jeden z zawodników Gymnazjonu potknął sie o liny wskakując na ring i wywinął pięknego orła (inna rzecz, że liny były jakoś wyjątkowo wysoko zamontowane), tudzież Hubert z Targetu, który po wygranej walce wykonał wspaniałe salto

z mniej wesołych rzeczy to w hali było potwornie zimno, a ja od rana siedziałam przeziębiona na zawodach i czuje sie masakrycznie chora, a pod koniec turnieju to już miałam zimne dreszcze coś czuje, że niedziele spędzę w łóżku z toną lekarstw i chusteczek

trochę ludzi sie kręciło z aparatami, więc prośba do forumowiczów - kto był i ma zdjecia, wrzucać

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Lady a jak tam moi sobie poradzili ?? Orientujesz się ??

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
pamiętam, że Bartek wygrał - swoją drogą bardzo fajna walka to była, jedna z tych które mi sie podobały, ale zarazem bardzo wyrównana i przez to dość ciężka do sędziowania (przynajmniej dla mnie) a drugi chłopak od Was w jakiej kategorii walczył? bo przy 40 walkach ciężko zapamiętać kto z kim i jak

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Drugi chyba walczył w -75,ale nie jestem pewny bo to chłopak,który od niedawna trenuje i nie zdąrzyłem go dobrze poznać

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
a jak tam Łódź się zaprezentowała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Mati - to nie pamiętam, 75 była dość mocno obstawiona i w TPW i w AM

Soul - Justynka wygrała

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki boks lepszy kick boks /boks tajski /

Następny temat

pytanie

WHEY premium