SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włosy długoterminowo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Dzieki wielkie Tommmarek sog dla Ciebie
Takich ludzi potrzeba na tym forum a nie tych co wogole pozjadali wszystkie rozumy.Jeszcze raz dzieki.
Kupie loxon i ten penester jak go dostane.
Jesli chodzi o wypadanie to nie to zebym byl juz lysy tylko jak myje glowe to widze troche wlosow na palcach:/
Jak dlugo trzeba ten loxon brac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Eltoro nie podnos sobie cisnienia, to niezdrowe w tym sporcie Ja ci tylko mowie, ze porost wlosow to tylko kwestia czasu/dawek, jak na powaznie zaczniesz sie tym zajmowac to poleci z glowy jeszcze wiecej klakow, i zacznie sie robic lekki dywanik. To reakcja spezona, mowie ci, skoro masz jeszcze wlosy na glowie to znaczy ze nadejdzie czas jeszcze na ich rosniecie w nieodpowiednim miejscu, bo to dopiero poczatek drogi
edit: a zreszta chudzina dobrze pisze, to naturalna ewolucja kazdego mezczyzny, im jestesmy starsi tym mniej klakow na glowie, a wiecej gdzie indziej. saa przyspiesza tylko ten proces, ale skoro sie juz zaczal to bedzie postepowal. finito, trzeba sie z tym pogodzic. jak bedziesz starszy bedziesz sobie tupecik kupowal, czy zaczesywal klaki z tylu na przod? sa faceci, ktorzy stosuja takie sztuki i to wyglada zalosnie. lyse jest piekne, nadejdzie czas ze to zrozumiesz, bo nie bedziesz i tak mial juz wyjscia hehe.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-11-30 12:12:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
ale wy macie problemy, ja tam chce zeby mi wypadly bo nie chce mi sie scinac co tydzien a tu ni chvja

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
scorpio w jakim wieku wylysiales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
ten loxon i penester jest w aptece bez recepty?wie ktos?
z tyłu dupa z przodu dupa pan bóg zrobił z ciebie głupa.Lepiej miec wlosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1424
Odbijam

ja tez lysy nie jestem...ale chyba tak jak ty nie wyobrazam sobie siebie samego lysego...do tego widze jaka lysine ma moj ojciec wiec biore pukim mlody

Zarowno LOXON jak i PENESTER sa na recepte. Ale recepte da Ci kazdy dermatolog-bo od tego sa. Powiesz ze Ci wypadaja bo to rodzinne i bez problemu ci da.

Na ulotce LOXONU bylo napisane ze efekty widoczne sa po 6-10 miesiacach..z moich obserwacji wynika ze tak bedzie...ze 3-4 miechy conajmniej musisz poczekac. Najlepiej popros dermatologa aby wypisal ci recepte na kilka butelek LOXONu zebys nie latal co miesiac do niego(a oni tylko marza o tym!). LOXON to nazwa handlowa-srodek nazywa sie MINOXIDIL...stezenie 5% bo sa jeszcze 2%...ale to tak jakbys bral metanabol w tabletkach po 1mg... Bez recepty dostaniesz ROGAINE w interencie(tez minoxidil)...ale drozej bo to amerykanskie i sprowadzane z USA.

PENESTER to tabletki na prostate-ale i prostata i lysienie powstaja od DHT. Tabletki sa po 5mg-trzeba dzielic bo na lysienie starcza 1mg dziennie. Podczas kuracji koksem zwieksz do 1.25. Ja tak ostatnio zrobilem przy braniu metki i nic mi nie wypadalo. PENESTER(czy tez inne finasterydy) tez trzeba brac dlugo...zacznie na dobre dzialac dopiero po 3-4 miesiacach.A jak Cie stac to mozesz brac do konca zycia-choc mam nadzieje ze wymysla cos lepszego niebawem...medycyna idzie do przodu szybko.

Jak sie nie boisz zaryzykowac to finasterydy mozna tez kupic w necie bez recepty. Jest wiele interenetowych aptek za granica gdzie kupisz takie 'drugi' bez recepty. Sam nie probowalem wiec nie wiem jak dzialaja-ale teoretycznie nie powinno byc roznicy zakladajac ze nie wywala cie





Zmieniony przez - tommarek w dniu 2007-11-30 12:24:15

Mój sposób na przedwczszny wytrysk
http://www.maly-smok.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
haxu - zakola sie zaczely pojawiac juz przy 18-tce, bez koksu nie liczac nieszczesnej 100 mety za szczyla, ktora nic nie dala, cholera wie czy w tym nie pomogla jednak Teraz mam raptem 25, ale z przodu wlosy sa juz tak zadkie, a zakola tak szerokie ze opcji zadnej nie mam, ale mi to pasi, dobrze mi tak - zaden problem dla mnie dlatego testa laduje bez obaw, mam wrecz nadzieje ze uda mi sie bardziej wylysiec, bede mial mniej golenia
ps dziwne, bo moj ojciec caly czas ma wlosy, wiec to jakby nie genetycznie, moze po dziadku, ktorego okazji znac nie mialem bo zmarl w wieku 24 lat, wiec sam sie okazji tez nie mial pewnie przekonac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Nie chodzi mi o efekty odrastania wlosów, jeżeli to wogóle możliwe bo tak dużo mi nie wypadło tylko zeby przestały wypadac.Przestaną dopiero po 6mies to juz wyłysieje całkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1424
Scorpio-skoro sie z tym pogodziles to gitara Ale zdziwilbys sie wiedzac ze ten proces jest do zatrzymania. Jak masz zakola to minoxidil by ci pomogl..ale musialbyc duze dawki nawalac przez dlugi czas.

I to nie prawda ze 'tak musi byc'. Jest wielu facetow o wysokom poziomie tescia ktorzy maja bujne wlosy. Lysienie to skomplikowana sprawa...temat szeroki jak rzeka. Tak samo jak przy sterydach gdzie czasami "nie wiadomo jak dziala dany srodek na miesnie-ale dziala!". Tak tez jest z lysieniem. Oficjalna teoria mowi o wplywie DHT ale jest uz przez wielu podawazana. Nie zmienia to jednak faktu ze blokery DHT dzialaja Dziwny ten swiat..

Mój sposób na przedwczszny wytrysk
http://www.maly-smok.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Tommarek mówiłes ze po odtsawieniu tych blokerów znowu wypadaja czy to oznacza ze musze to do końca życia brać???Kiedy mniej wiecej przestaja wypadac po tych srodkach?moge jednoczesnie brac penester i loxon???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z biostymina?

Następny temat

wino oral - z czego brać-sogi

WHEY premium