SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włosy długoterminowo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 8928 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89550
Witam mam problem.Kiedys brałem omke,tescia,metke włosy wtedy mi wypadały troche podczas cyklu,po skonczonym cyklu dochodzilo do normy.
Jakis czas temu mialem cykl na stanabolu i włosy mi nie wypadały na cyklu za to teraz mi wypadaja i mam coraz rzadsze i wyglądam jak kupa.
Da sie cos zrobić?Pomóżcie.
Odrazu mowie ze nie mam teraz kasy na proscar.
PS:dam sogi za dobre odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4826 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38020
Loxon 2% mozna kupic bez recepty, a jak znasz jakas fajna apteke to i 5% kupisz.
Loxon nie blokuje miejscowo dzialania DHT, ma inny mechanizm dzialania.
Najlepiej dziala na lysienie na czubku glowy, ale na zakola tez podobno daje rade.
Najlepsze dzialanie notuje sie w poczatkowym stadium lysienia.

Osobiscie stosuje go prewnecyjnie, bo jak jestem na cyklu to lapie dola jak mi zakola wylaza

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 14048 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165707
dam ci naprawde uniwersalna rade, a w twoim wypadku jedyna, zeby nie wygladac jak kupa: golenie na lyso
i nie mysl, ze zartuje. po kilku cyklach powinienes miec juz kark stosownej szerokosc, zeby moc ogolic glowe na lyso.
jesli nie - no to coz, wygladasz jak kupa i zmarnowales troche towaru.

edit: aha, a moglby ktos mi powiedziec jak zrobic sobie podpis pod kreseczka na dole kazdego postu?

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2007-11-29 17:33:04

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 8928 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89550
chyba żartujesz:/ jesli chodzi o ciało to jestem juz zadowolony ale nie chce byc lysy:/ Powiem Ci jak zrobic podpis jak wymyslisz cos co mi pozwolic spac spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
reasumujac - nie masz kasy, klaki leca/juz wylecialy czesciowo i chcesz zlotego srodka?

sa ponoc rozne szampony - ale jka nie masz kasy, to pozostanie ci jedynie szampon z czarnej rzepy, ktory ponoc ma bardzo dobre dzialanie na wzmacnianie wlosow. ja probowalem i powiem ci, ze nic mi w zyciu tak nie wyszlo, jak wlosy po czarnej rzepie

zadbaj o suplementacje - cynk (wazne!), magnez, sprobuj preparatow ze skrzypu. a potem jak po pol roku stwierdzisz, ze to **uja daje to zaopatrz sie w maszynki i pianke do golenia, bo bedize ci tego sporo szlo hehehe

aha, a na dobry sen, to nervosol ponoc skuteczny, a jak to nie da rady, to klonodiazepam w malych ilosciach.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2007-11-29 17:42:27

STERYDY = ŚMIERĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
to sie nazywa clonazepamkase bede mial 3grudnia
No to Ci nie powiem jak zrobic podpis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
no wlasnie, to sie inaczej nazywa - hyhy.

ale co do calej reszty - mam racje. mozesz mi wierzyc - mam juz dobry staz jako lysy i powiem ci jedno: once you go bald, you never go back

STERYDY = ŚMIERĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
pocieszny koleś jestes
Wejdz sobie w edytuj profil i tam masz edytuj podpis.
Jutro ide po skrzyp i ten szampon.Moze to saw palmetto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37332
Bold power! Tylko my lysi rzadzimy swiatem!
Mi tam wesolo z gola pala, nie poce sie i latwo sie domyc, oszczedzam na szamponie, gra gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
proste. a dla przyszlych lysych kilka moich spostrzezen:
- bycie lysym jest super: zaczynasz myc twarz i nagle nie wiadomo kiedy juz jestes na karku. jednym ruchem! elegancko.

- dobrze miec szeroki kark i choc slad kapturow, bo inaczej wyglad ala lysy inteligent/wizytator oswiecimia gwarantowany

- jak jestes na masie, to dobrze sobie zapuscic jakas brode, bo inaczej ciezko rozpoznac gdzie sie konczy szyja, a gdzie zaczyna twarz. powstaje tez podejrzenie, ze masz dwie dupy, tylko jedna z brwiami. wniosek? na masie zapuszczaj brode, co przy sporej ilosci testa jest banalnie proste.

STERYDY = ŚMIERĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 146 Napisanych postów 15480 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90607
chudzinka dobre he

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
człowieku ja mam 20lat a wszyscy mi mówią ze wyglądam na 27 wiec jak zapuszcze brode to bede musial isc do jakiegos wiejskiego klubu wychaczyc jakas 50-siątke
Której lasce sie podoba łysy bede musiał polubić chłopcow.LOL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z biostymina?

Następny temat

wino oral - z czego brać-sogi

nutloveb