SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WŁASNY BIZNES Z OLIMPEM

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Witam,

Miałem spotkanie z osobą z OLIMP odpowiedzialną za ten projekt, temat jest tajemnicą handlową i jestem zobowiązany do jej zachowania, ale powiem jedno
- To nie tylko PRODUKTY OLIMP,
- Warunki bardzo atrakcyjne zarówno pod względem kasy jak i perspektyw rozwoju no i podstawowa sprawa
- NA TĄ CHWILĘ NIKT INNY NA RYNKU NIE MOŻE CZEGOŚ TAKIEGO ZAOFEROWAĆ
GRUBA SPRAWA, ale wyłącznie dla poważnych graczy (JA WCHODZĘ)!
NAPISZĘ KIEDY I GDZIE RUSZAM, CHOĆ WIEM ŻE KOLEJNI JUŻ W PRZYSZŁY WEEKEND

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
Sorry ale jak czytam, ze bycie dla kogos sprzedawca w sklepie z suplami jest jego zyciowym marzeniem to------>

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2009-01-25 20:08:17

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
i kazdy komu bedzie dobrze takie cos prosperowalo bedzie stał za lada do konca zycia zamiast zatrudnic pracownika i rozkrecac kolejne biznesy ? nie no spoko myslisz

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
No nie wiem jak wy sobie to wyobrażacie, moja opcja jest taka:

to mój punkt (prowadzę biznes, zatrudniam siebie i jeszcze jedną osobę, kupuję towar i dostaję za***iste warunki handlowe, ale z resztą, wy wolicie na babci garnuszku)
Jedno jest pewne, w życiu każdego faceta/kobiety, powinien przyjść taki dzień, że ma możliwość wyboru, czy do końca życia pracuje dla Kogoś, czy dla i na siebie! ! !

Pozdrawiam Wasze Babcie, bo ich święto było nie dawno!

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
TomQ-MAG

Nie wiem co robisz "na co dzień", ale myślę że jeśli już coś robisz, to jest to o wiele cięższa praca niż stanie za ladą i rozwijanie się w tym co lubisz!
Choć pewnie popatrzyłeś na siebie i stwierdziłeś ze nie dałbyś rady, bo ani się na suplach nie znasz, ani na sprzedaży, a biznesie to tylko słyszałeś...
Lepiej rano wstać, pojechać na 7 do fabryki i po od***..iu 8 godzi przyjechać MPK do domu, gdzie mama da jeść, wypierze i wyprasuje....

Śpij dobrze, Zostało Ci jakieś 450 minut snu, bo jutro poniedziałek i orka do 15tej....

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23146
lol TomQ-MAG, chyba nadepnąłeś mu na pięte...
joyride dlaczego oceniasz ludzi ich nie znając?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1158
ha i tu jestes w bledzie bo ja np nie pracuje i nie jestem na garnuszku mamy trenuje robie co chce i jest mi dobrze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1158
jayride zapewne sam pracuje w fabryce i to go boli ze musze tak charowac ale zadna praca nie chanbi wazne ze jest .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6665
joyride nie przejmuj się dzieciakami które nie muszą się jeszcze o nic martwić.
Powodzenia w biznesie i daj znać jak idzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profilaktyka cukrzycy

Następny temat

Czy taki rozpis ok ?

WHEY premium