SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venom 3.0 - negatywne skutki - co zamiast?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1180
Witam!

Otóż powoli kończę opakowanie Venoma 3.0. Co do efektów redukcyjnych, to OK, waga spadła i to nawet znacznie, bo ponad 7kg po 4 tygodniach. Jednakże jeśli nie biorę go o tych samych porach (np z rana) to boli mnie głowa (nigdy nie miałem tak wcześniej, zaczęło się odkąd zacząłem brać Venoma) - nie zawsze, ale dosyć często. Dodatkowo mam okropne zaparcia, codzienne picie herbatki na przeczyszczenie z rana, nawet nie bardzo pomaga, poprzez co moje "posiedzenie" jest dłuższe i niezbyt przyjemne (tak wiem, że dokładnie opisuję ).
Toteż po tej kuracji chciałbym przejść na mniej działającą na mój organizm oprócz spalania (mniej skutków negatywnych). Przeglądnąłem różne produkty i opinie o nich. Chcę dokonać redukcji tłuszczu, jednocześnie nie tracąc umięśnienia, a wręcz przeciwnie - podkreślić urzeźbienie, polepszyć zarys muskulatury.

Taki zestaw na miesiąc (mocno ograniczone fundusze, a chce zawrzeć wszystkie, niezbędne elementy):

OLIMP Thermo Speed 90kap
ACTIVITA L-karnityna 600 60kap
VITALMAX BCAA 1000 MegaCaps 120 kap

Co Wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krea-Bolic+BCAA(fitmaxa)+carbo

Następny temat

Thermo SPeed Extreme

WHEY premium