SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VI test suppli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Będą będą za ok 2tyg jak znajdę chwilę bo teraz siłownię otwieram i mam zajob z ogarnieciem wszystkiego Ale dostawa będzie za 7 dni i zobaczę co tam wrzucili na próbę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
o to ciekawe co tam będziesz miał, jak cos ciekawego pewno się zgłoszę

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
TomQ i PTRQ_93
Dzieki waszym testa SPALACZA BEZ NAZWZ ma już NAZWE
Bedzie sie Nazywal INFERNO producentem jest firma Anabolic Legion Bedzie w dobrej cenie w PL Najważniejsze jest to Jak pisaliście ze nie ma zjazdów po i uczucia naćpania w trakcie

Jeszce raz dzięki za test
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
X-pomp
TomQ i PTRQ_93
Dzieki waszym testa SPALACZA BEZ NAZWZ ma już NAZWE
Bedzie sie Nazywal INFERNO producentem jest firma Anabolic Legion Bedzie w dobrej cenie w PL Najważniejsze jest to Jak pisaliście ze nie ma zjazdów po i uczucia naćpania w trakcie

Jeszce raz dzięki za test
Pzdr


No i gdzie te dobre ceny na stronie :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
popatrz na recenzje a pozniej pytaj o cene Chcesz jezdxic Bmw a placic za fiata ??? znajdziesz w pl na stronie lub w jakims sklepie taniej o 1zl to dam ci 3 opakowania dowolbego suppla ze strony za free
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
pawel dajesz gwarancje jak w banku z nizsza rata hehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
X-pomp a uwazasz ze 170zl to dobra cenqa za spalacz ? tzn wedlugf ciebie normalna cena to jaka ? 200-300zl ? nie przesadzaj...wedlug mnie dobra cena za spalacz to powiedzmy ok 100zl bo za 150zl to juz wiekszosc spalaczy mozesz miec od kolesi co sprowadzaja to ze stanow czy uk....a wiec ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
ps a recenzji tyle co kot naplakal a wiec nie chwal sie tak czyms co jeszcze jest maloooo znane...bo na forach zagranicznych zero opini...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Zawsze mozesz jezdzic fiatem Malo znana Hmmm Jak ja sprzedawalem i dawalem do testow hell fire lub black mambe w PL mogliscie o niej pomazyc jak wystawilem na allegro to sprzedalem prawie 5000 probek po 20 cap. Teraz jest inferno jezeli sie przyjmie to gitara a jak nie to beda inne . Nikt nikogo nie zmusza Jest wolny rynek kupuj gdzie chcesz i za ile chcesz Bynajmiej ja je bede mial najtaniej i Tak jak pisalem znajdz taniej w jakims sklepie dam ci darmo Wiec nie rozumiem twojego rozgoryczenia. WYMIEN MI KILKA DOBRYCH SPALACZY ZA 100ZL bo sam jestem ciekawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7864
Panowie jak te inferno kopie jak trzeba?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec Nutrition Jumbo (czy) Dymatize Super Mass Gainer ?

Następny temat

Gainer - Jaki

WHEY premium