SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

V.Silva - waga ciężka

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Vanderlei zapowiedział , że ma zamiar w nowym roku stoczyć kilka walk w wadze ciężkiej.Mówił , że zawsze waży w granicach 100 i musi te 10 kg zrzucać do wagi średniej Pride.
Zapowiedział że jesli sie uda moze sie pokusic o unifikacje pasów 2 wag

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie z Tobo Marian
tylko w parterze Silva mogl cos zdzialac

btw ostatnio ogladalem walke Fedora z Minortauro.I JESTEM POD DUUUUUUZYM WRAZENIEm.Co Fedor wyczynial z mino no to normalnie robil go jak chcial.Mino nie mial nic do powiedzenia NAWET W PARTERZE !!Wszelkie proby byly natychmiastowo niwelowane.Z 2 strony szac dla Mino za to ze nie zemdlal po Takich bombach ze strony Fedora!

mmmmmmmmmmmmmmkey??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
chcialbym go zobatrzyc w walce z cro-copem po walce na zasadach k-1 kozaczyl ze w Pridzie by go zniszczyl

Doradca Ministra spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB
http://www.mma.sfd.pl

Dragon Ball Z jiu-jitsu

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Przecież nie walczyli na zasadach K-1. Na zasadach K-1 każdy kozak z Pride by dostał od zawodników z czołówki. Jedynie Goodridgeowi się udało pokonać raz Bernardo, za to w rewanżu dostał ostry w******l. Co do walki Silva - Mirko 2, to myślę że tym razem Crocop by ostro pojechał Wandera, umie już o wiele więcej niż kiedyś.

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
dla mnie to były typowe zasady K-1 parter miał tam prawie zerowy wpływ na przebieg walki.

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zasady byly bardzo zblizone do zasad K-1, parter sie tam nie liczyl , a trzeba przyznac ze silva sprowadzil pare razy mirko to parteru. Ale jak bedzie startowal w ciezkiej zapowiadaja sie kolejne super walki z jego udzialem, ciekawe co by zrobil sappowi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez przesady z tym K1, to bylo normalne Pride, tylko roznily sie rundy i jak ktos dotykal lin, to wznawiano walke w stojce. Ale jednak to bylo PRIDE.

"Nie narzekam chociaz jestem nizszy niz Cleant Eastwood, chociaz nigdy nie dolacze do grona kulturystow, chociaz nie znam setek przyslow. Nie narzekam, bo fruzie wola optymistow!" [Lona]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Unfortunately, since they were fighting under the adapted K-1 rules, any fight that goes the distance is a draw - no judges. Silva would have won the decision, though. "

Zasady byly bardzo zblizone do zasad K-1 , i jak powiedziales jak ktos dotknal lin to wznawiano walke w stojce to samo jesli parter trwal ponad minute, wiec teoretycznie tam nie bylo parteru a silva przeciez nie jest taki zly w bjj. Pozatym nie bylo sedziow, bo takto silva te walke by wygral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
acha...czyli na zasadach K-1 można sprowadzać do parteru i robić G&P...
Nie wiedziałem o tym, no ale rzeczywiście może macie rację, pewnie to były zasady K-1....

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
zasady zblizone do k1 ?? no niech wam bedzie ale calkowicie zmieniajace postac walki silva ratowal sie parterem a mirko ratowal sie wznowieniem walki w stojce...

"Quot me nutrit me destruit"

"Quot me nutrit me destruit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
hmm chyba oglądaliśmy dwie różne walki ) bo na tej mojej co chwila parter przerywano) i nie było zadnego g&p :)

A walke silva wygrał bez 2 zdań!

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
o tym mowie gdyby to byly zasady k1 byla by to zupelnie inna walka tak samo jak gdyby byly by to zasady pride bez przerywania parteru... i nie mozna tu mowic ze byly to zasady zblizone do k1

"Quot me nutrit me destruit"

"Quot me nutrit me destruit"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oficjalna rozpiska Pride FC

Następny temat

Paulo Filho mial wypadek samochodowy

WHEY premium