SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utracenie świadomości

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
Witam, od jakiegoś czasu kiedy wstaje z fotela po długim siedzeniu robi mi sie jasno w oczach, najbardziej kiedy np wieszam sie na drążku, potrafie całkowicie stracić świadomość, dziwnie sie czuje przez kilka sekund, dzisiaj np odpłynąłem całkowicie, wisiałem na drążku i poprostu upadłem, słyszałem tylko jakieś dźwięki obijania i jak otworzyłem oczy bolał mnie ryj i leżałem, prawdopodobnie walnąłem w pułke ale ja tego poprostu nie pamiętałem, podniosłem się i sie sam z siebie śmiałem, wspomne że mam tak szczególnie w zimie, w lecie nie mam czegoś takiego, to sie nasila, moim zdaniem spowodowane jest to brakiem ruchu nigdy jeszcze nie upadłem z tego ale dzisiaj tak...
nie mam tak jak chodze jestem gdzieś poprostu jak sie wieszam na drążku albo wstaje po długim siedzeniu... Proszę powiedzieć o co chodzi nic nie pamiętam co sie stało miałem zamknięte oczy i pamiętam tylko odgłosy tłuczenia... Jak otworzylem oczy to leżałem nawet nie wiem jak ............

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
A potem rozchorujesz się, będziesz całe dnie leżał w łóżku i co wstaniesz to zemdlejesz

"czyli znam już powód"
Błąd - znasz jedynie jedną z możliwych przyczyn.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może za mało na świerzym powietrzu przebywasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1091
Hmm ...Zrób badanie Krwi . Jak z krwi nic nie wyniknie. Zapisz się na wizytę u Neurologa . ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
miałem tak raz na wakacjach po 15godzinach spania. Wstałem nagle, chciałem do kibla.. PSTRYK za chwile budzę się na podłodze (tak po 1-2 sekundach). Potem poty ze mnie schodziły i zimno mi było ^^ Straszne uczucie
Potem wyczytałem, że mogę miec niedobór jakichś witamin więc, kupiłem w biedronce: magnez z witaminą B , wapń z witaminą D3 i multivitaminę. Jadłem też więcej mięsa i ogólnie moje posiłki były sytsze, bogatsze w węgle, białka, tłuszcz roślinny.

Nie wiem czy dzięki temu, ale jak zaczełem pic witaminy, jesc więcej to ogolnie już nie miałem potem takich problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
TeoMaster to samo dzisiaj miałem spałem do 13, jem dziwnie bardzo, pot szedł ostro i było zimno, i tak samo po 1-2 sekundach ocknąłem się, masakra dziwne uczucie, mysle ze magnezu brak bo też z pamięcią źle mam, szybko zapominam. Wybiore się jutro po witaminy i zaczne lepiej jeść...

to było tak jakbym spał...

Zmieniony przez - kuki611 w dniu 2010-01-17 17:37:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Na Twoim miejscu poszlabym jak najszybciej do lekarza.Moze masz ataki padaczki i nawet o tym nie wiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
to nie padaczka bez jaj... :D dzieje sie tak tylko w zimie jak brak mi ruchu, dlugo siedze i nie leci mi piana z buzi :] i widział mój ojciec jak padłem i sie tylko śmiał nawet sie nie domyślił że mnie zamgliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
podczas padaczki nie musi leciec piana ; p
'brak ruchu? bieganie, siłownia, spacery samotnie, z kimś lub z psem, mniej komputera..

Ubieraj sie grubo i przejdź się się bez mp3 ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
o tak ruchu mam bardzo mało w zimie praktycznie nic nie robie, w lecie to pływam na plaży biegam chodze wiadomo zima to zima
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
ile masz lat ? Nie zwalaj na zimę. Pobiegaj z godzinę po sniegu wieczorem to zobaczysz jak słodko zaśniesz ; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
mam 17 lat i chyba nie będę biegał jak czubek po śniegu
jakieś inne propozycje heheh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serce..

Następny temat

tarczyca

WHEY premium