SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uraz mięśnia czworogłowego uda

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
Witam. Mój problem miał swój początek dokładnie 24 dni temu, gdy podczas gry na orliku poczułem kłujący ból w udzie, dokończyłem grę bez większych problemów. Po dwóch dniach odpoczynku całkowicie przeszło, więc stwierdziłem, że mogę już grać (jak idiota :P) I jak się łatwo domyślić tego dnia podczas sprintu za piłką poczułem pyknięcie, tak jakby coś pękło na środku mięśnia prostego uda. Nie dałem rady już grać, noga była lekko opuchnięta, żadnego krwiaka. Następnego dnia rano już nie było śladu po opuchliźnie. Po paru dniach mogłem już normalnie chodzić a po 10 próbowałem już truchtać i nie bolało. Od tygodnia przy każdej aktywności fizycznej (oczywiście bardziej wymagającej niż chodzenie) odczuwam lekki, tępy ból w miejscu urazu. Zarejestrowałem się do lekarza, ale termin do ortopedy dopiero na połowę października. Na prywatnego nie mam pieniędzy.

Starałem się opisać sytuację jak najlepiej. Przypuszczam, że to naciągnięcie, a owy tępy ból powoduje powstała blizna. Proszę o potwierdzenie/rozwianie moich wątpliwości :) i ewentualne porady co dalej z tym robić. Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
Proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10995
idz prywatnie, z możliwoscia wykonania usg(ortopedzi przyjmujacy pod nfz przepisza ci masc i heja) ,to co opisujesz pasuje do naderwania włókna mięśniowego, nie możesz go forsowac - nic a nic, do czasu faktycznej diagnozy, skoro po tak krotkim czasie mogles chodzic to nie jest to poważne naderwanie ale moze sie takie stac gdy nie zregenerujesz miesnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nietypowy bol nizej łokcia. co to moze byc?

Następny temat

Przepuklina

WHEY premium