SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, sprawa wygląda tak , 10 dni temu byłem na USG pachwiny i zdjagnozowanu u mnie przepukline w skali od 1 do 10 to chirurg dał mi (3) powiedzial ze jest mala i zebym dal sobie luzu na 3 tyg od ciezarow bo czeka mnie zabieg , ale ze ja jestem uparty to chcialbym sie was poradzic jakie cwiczenia moglbym wykonywac nie uzywajac tłoczni brzucha zeby mi bardziej nie pogorszylo , aktualny moj staz to rok dodam ze przepuklina powstala przez dzwigniecie dosc ciezkiego kolegi na imprezie (głupota boloi)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wg mnie możesz robić wszystkie ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała. Nie jestem lekarzem ale raczej nie powinno zaszkodzić a formę jako taką utrzymasz. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
No nic ide od pierwszego na siłownię i zobaczymy jak to będzie jako tako jeszcze 2 tyg i będę miał zabieg tylko najgorsze jest to czy poddać się go prywatnie czy dac im moje zaufanie ,bo jak mi to zdupia to nie będzie super
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uraz mięśnia czworogłowego uda

Następny temat

Złamanie palca - leczenie

WHEY premium