SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Układanie włosów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Od kiedy pamiętam, mam dosyć uporczywy dla mnie problem związany z układaniem włosów. Problem polega na tym, że nie ma dla mnie możliwości ułożenia trwałej fryzury bez używania żelu do włosów. Włosy ogólnie są b. grube, i nie da się ich układać za pomocą samego grzebienia, ponieważ fryzura po krótkim czasie po prostu się niszczy. Chciałbym móc układać fryzury bez używania żelu do włosów, ponieważ staje się to dla mnie utrapieniem, może nawet obsesją :). Może spotkał się ktoś z podobnym problemem, i mu zaradził. W tym wypadku chciałbym się dowiedzieć jak utrwalić włosy, aby mów układać coś ładnego na głowie :) Może są jakieś konkretne odżywki do włosów, bądź inne preparaty które mogłyby mi pomóc ;)
Proszę o pomoc.
PS. Jestem facetem i jestem hetero, jednakże nie zaniedbuje się, i lubię dobrze wyglądać :) Tak dla jasności :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1642
Konieczne jest używanie pasty/gumy/żelu do stylizacji żeby ułozyć frzure jak ty chciałeś inaczej :P
Albo myjesz włosy układasz je na mokro i nie suszysz może odrobine jakos tam efekt sie utrwali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krystek93
Konieczne jest używanie pasty/gumy/żelu do stylizacji żeby ułozyć frzure jak ty chciałeś inaczej :P
Albo myjesz włosy układasz je na mokro i nie suszysz może odrobine jakos tam efekt sie utrwali.

Znam ludzi którzy raz przelecą grzebieniem, i mają idealną fryzurę, a ja korzystając z żelu mam włosy jak zeschnięte siano :P
Musi być jakiś sposób żeby móc je układać bez tej chemii :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1642
Widocznie nie dla Ciebie takie układanie włosów. Przy odpowiednim doborze kosmetyku do układania włosów będziesz miał genailny efekt.
Ja np po umyciu też ułoże włosy ale jak wyschną to troche inaczej wyglądają niż po ułożeniu a w ciągu dnia rozczochrane mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Może są za długie proponuje obciąć i wtedy spróbowac układac ja nie układam bo nie mam co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 855
Proponuje ci nie myć włosów. Ja myje raz na jakiś miesiąc i włosy są ułożone, lśniące, świetnie się układają i wszyscy mi zazdroszczą takiej fryzury. Spróbuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Idź do fryzjera na uczesanie i poproś o jakieś porady jak układać takie włosy i czego używać, to chyba najlepszy sposób :) A do tego może zmieni Ci troche fryzure żeby łatwiej się układały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20
Niestety musisz się pogodzić ze stosowaniem żeli, past itp. Sama odżywka sprawy nie załatwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21
Polecam zajrzeć na http://kinopecet.pl/, dużo porad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrot po chorobie

Następny temat

roll masaż

WHEY premium