SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Układanie włosów na zelu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7
Witam , mam pytanie jak ułożyć sobie włosy na żelu chodzi mi o nie dużego ' irokeza ' góra 4-5 cm typu
http://fryzury.info/fryzury/fryzury-meskie-197.jpg
lecz mam problem używam żelu a on wysycha , zel jest dobry bo firmy 'janna ' co zrobić czy zmienić go na gumę ? czy jakoś inaczej go nakładać ... Ja osobiście zaczynam od mycia głowy i na lekko wilgotne włosy nakładam troch żelu (powiedzmy tyle co na dwa palce ) no i układam włosy . Ale kurcze ten żel wysycha co robię źle ? chodzi mi o efekt jak an tym zdj żeby to wyglądało jakoś fajnie i trwale a nie ze wyschnie:D z góry dzięki i proszę o dobre rady


Zmieniony przez - dawid15291 w dniu 2012-09-06 16:58:35

Zmieniony przez - dawid15291 w dniu 2012-09-06 17:03:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 350 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4311
moja dziewczyna jest fryzjerka wiec bede robił za eksperta rób guma albo pasta do włosów, (bron Boze pasta do zębów :P) tylko nie nakladaj na mokre włosy bo ci sie wlasnie zrobia takie jak po zelu a zeby byly podobne do tych na zdjeciu to na suche dawaj i nie za duzo ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Zdecydowanie proponuje zasięgnąć porady w salonie fryzjerskim.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481
nie mam pojecia, mysle ze guma jest mocniejsza, a moze w inny sposób spróbuj

nakładaj zel na wilgotne włosy układajac je w odpowiedni kształt jednoczesnie suszyc suszarka, moze w tedy będą trwałe, bo zel przysnie

jesli Ci nie szkoda włosów mozesz uzyc lakieru, tylko to niszczy włosy


Zmieniony przez - kowal_losu@ w dniu 2012-09-08 11:19:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 331
lakierem ciśnij i uważaj, nie zniszcz włosów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
Żaden lakier, tylko trzeba przykładać się do mycia włosów (trzeba zmyć CAŁY żel).
Żel trzeba nakładać wilgotnymi dłoniami na wilgotne włosy.
Przy układaniu podsuszaj suszarką, wtedy będzie trzymać cały dzień.
Ten fryz co jest na zdjęciu można ułożyć nawet bez użycia kosmetyków, wystarczy umiejętnie posługiwać się suszarką i dłońmi.

Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2012-09-18 11:08:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 331
Lakierem układałem bez suszarek, wilgotnych włosów. Po prostu lekki "psik" ułożenie i ponowny "psik". Teraz układam podczas suszenia grzywkę lekko na bok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
guma i pasta o wiele wygodniejsze w użyciu i o wiele wytrzymalsze, polecam spróbuj ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Jak mozna uzywac zelu zamiast gum ? nie rozumiem tego ;< przeciez to jest takie lipne ,ze szkoda gadac

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
Witam,ja podobnie jak dawid15291 chce się Was poradzić jak ułożyć włosy żeby wyszło jak ten kolo na focie ihttp://www.jeanlouisdavid.pl/kolekcje/jesien-zima/  i żeby się trzymało przez cały dzień....tylko bez użycia żelu(też uważam że to shit).Dzięki z góry za rady!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Nie ułożysz takiej fryzury żelem, bo on jest dość mokry, skleja i nie nabłyszcza włosów, polegam albo gumę ( w tym przypadku nabłyszczającą, sa też matujące, może być też glinka do włosów albo wosk w żelu) polecam oczywiście profesjonalne produkty, bo są mocne, delikatne dla włosów i meeeeeega wydajne, bo nabierasz naprawdę niewiele produktu. Ze sklepowych znam i polecam gumę Got2Be ( niebieska koszt ok. 20 - 30 zł w zależności od sklepu) odradzam Joanne i gumę z biedronki ( kiedyś kupiłem z ciekawości po 1 użyciu poszły do kosza - sklejają włosy na potęgę, tak że są sztywne jak igły, fryzury nie ma szans poprawić, bo wykrusza się razem z włosami, tak więc są kiepskie. Dobra guma powinna łatwo zmywać się z włosów, i dawać szansę na poprawienie fryzury jak coś się odkształci... Joanna i biedronkowa nie dają na to szans.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krosta podskóna na worku mosznowym? CZY TO MOŻLIWE??

Następny temat

Dziwna ospałość, obojętność

WHEY premium