SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!! MARIUSZ PUDZIANOWSKI

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Federacja spaliła sie totalnie w moich oczach swoim zachowaniem wobec Tomka Nowotnika. Co do tego że powinien wystapic w meczu Polska Reszta Swiata nikt nie powinien mieć watpliwosci. Zasłuzył sobie na to swoimi wynikami w ciagu sezonu i w finale. Na pewno wiem, że była na pierwotnej liscie potem o tym ze nie wystapi dowiedział sie ze strony internetowej na kilka dni przed meczem, ze strony federacji nikt nie raczył go poinformowac o zmianie jak równierz nikt nie powiedział dlaczego go nie wystawiaja. Jesli federacjia tak postepuje z zawodnikami to co sie dziwić zawodnikom, że się w końcu zbuntowali. i niech nikt mi nie opowiada że Toczek i Kuraś sa od niego lepsi, bo tego nie pokazali w sezonie i finale. Notabene Szczepański jest od niego lepszy w kilku spośród kilkunastu konkurencji. Więc takie traktowanie 3 według mnie strongmena w polsce budzi zdziwienie i niechęc na ta popieprzoną federację i jej prezesów.

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak na marginesie to wszyscy widzieliśmy jak Nowotniak próbował oszukać kolegów w finale przy martwych ciągach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cori takich przykładów można mnożyć.dymek i szymiec twierdzą,że są dobrymi kolegami ,a wręcz przyjaciółmi ze wszystkimi strong manami.jedna wielka rodzina.a to bzdura z tego co wiem.dymek probował oszukac kolegów na finale PP prosząc mariusza o podłożenie się w kulach,bojąc się ewidentnie szczepanskiego.rozpowiada wszedzie jaki on jest pewny siebie,a s.federacja nie chciala z nim rozmawiac bo jest malutki.nie wspomne o jego wspolpracowniku szymcu ktorego niecierpi 99% polskich silaczy ..z wyjatkiem metrowca,lecz jego zdanie jest malo istotne.juz dawno bylo wiadomo,ze szymiec"przyjaznil się" z wolodkiem i ciagle blagal i prosil o zmiany konku.w tych zawodach ktorych startowal oszukiwal i to z premedytacja kolegow i ci dwaj panowie maja rzadzic polskim strongmane zalosne,mariusz dla mnie jest samobojca i uwaza,ze nie ma koa\zakow na niego.w zawodach tak,lecz do biznsu i cichych ukladów chyba nie...osobiscie mysle,że to skonczy sie wilekim rozlamem i ten sport szlak trafi w polsce na takim poziome jka byl juz nigdy nie bedzie...


to ja!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ci wspomniani dwaj panowie beda startowac w swojej federacji beda ukladac konkurencje beda zatrudniac sedziow to poranoja.jaki to ma sens.uklady ukladziki.dla mnie to smiech jak pomysle sobie jak dymek z szymcem ukladaj konk. u siebie w domu przy kawce.mariusz podpisales na siebie wyrok ,a przy okazji wdpenoles w gowno...

to ja!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Skad Wy sie bierzecie "ZWIERZE", " cori", itd. Chyba sie klonujecie. Wy napewno nie bedziecie startowac w federacji Dymka i Szymca. Natomiast jak Wam sie podoba Federacja Wolodki, to sie do niej zapiszcie, bo im brakuje zawodnikow na zlota super lige. A i przekazcie Panu Wolodce i Biernacikowi Zyczenia Swiateczne i Szczesliwego Nowego Roku.

Pozdrawiam
METROWIEC

Zmieniony przez - metrowiec w dniu 2003-12-22 14:00:29

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
con = ze niby jak Nowotniak oszukiwał przy martwym ciagu ? ze ciagnał na paskach 2 ruchy dopuki mu nie sedzia nie powiedział że trzeba koniecznie całą dłonia za drażek trzymac ? Jakby wyjasnili przepisy przed startem to by nie było nieporozumienia. I chyba człowieku nie wiesz o czym mówisz chyba martwy ciag to ogladałes tylko u innych skoro pieprzysz akie głupoty że trzymanie na pasku to oszustwo. A moze ci chodzi o to że boso był ? Nie ma tego zabronionego wiec mozna boso lub w cieniutkich butach jak Toczek. Chocby było xle w federacji Dymka to nie bedzie gorzej niz w obecnej. Pozyjemy zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie.
Metrowiec wiesz cos na temat zawodów u Dymka ta niby 2 liga ? Bedzie czy nie ? do pierwszej u mnie 0 szans ale do drógiej moze bym się załapał. A musze juz wiedzieć czy mam sobie przestawic trening o jednak troche kasy władowac w jakiś sprzęt typu odlac walizki z betonu :P

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie wiem kto sie klonuje ale wiem ze zdania sa podzielone a zarowno szymiec jak i dymek niewspominajac o mariuszu i wszystkich strong manach powinni dziekowac tylko i wylacznie wolodce i biernackiemu ze dzisiaj sa znanymi ludzmi maja kase itd. a warunki wspolpracy powinni uzgadniac z nimi a nie kaperowc zawodnikow ik spolki strong man
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie postawa Roberta Szczepańskiego zdecedywanie numeru 2 w Polsce oraz Irka Kurasia budzi szacunek to są kolesie z klasą , żadnych układów brawo ! A pozostali poszli jak ślepe gęsi do Panów Szymca i Dymka i z pewnością do końca życia będą tego żałować czekam z niecierpliwością na finał tej sprawy wierząc że strong man w Polsce nie roz..... się całkowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metrowiec ty od zawsze byłeś oddany dymkowi.na miejscu dymka miałbym obawy co do twoich intencji.ty poprostu podkoch**esz sie w nim.siedze i czytalem twoje wczesniejsze posty to musze stwierdzic jedno.za bardzo kozaczysz waząc sie na plecach jarka.i to co napislem wzcesniej to byla prawda i ty wiesz o tym doskonale i skoncz te brednie ,ze wszyscy sa od wolodki bo jesytes zaslepiony .ja nie masz nic do powiedzienia to przemilcz,a nie w wrozke sie bawisz..szymiec dlugo pracowal na swoja opinnie judasza ..


to ja!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
Na serio wy sie klonujecie to wy sie kochacie,pedaly !!!!!
Ty zwierzak jak bys czytal uwaznie anie tak jak cie nie nauczyli w zawodowce to bys wiedzial ze takich przyjaciol jak Jarek dla Metrowca to sie broni w slusznej sprawie a nie jeszcze pograza.To chyba jasna jest opstawa Metrowca wobec tej sytuacji
Zwierzak ale zes dowalił
A jeszcze co to to ze wy jakos dziwnie wysylascie posty w tym samym czasie z poslizgiem do 10 mniut na na pisanie,hmmmm


If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE
-------------------------------------------------------------------------------------
Założyciel mafii Strong Man i zastęca szewa mafii
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podziękowania dla Parkera i historia bicia rekordu...

Następny temat

Terminy imprez

WHEY premium