SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

US Open 2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7381

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Fakt, Verdasco robił z nim co chciał - mam nadzieję że znów mu się uda dojść do półfinału.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
A ja nie lubię Oudin, wygląda jak wypłoch i wku*wia mnie, mam nadzieję że niedługo odpadnie

Co do Verdasco, to zagrał najlepszy mecz na tym turnieju, bo jeśli w drugim secie przy swoim podaniu nie traci się ani jednego punktu, to świadczy to o naprawdę wysokiej dyspozycji Hiszpana wczoraj

Isner chyba wypalił się po meczu z Roddickiem, szkoda że awansował kosztem Andy'ego, bo według mnie Andy wyżej postawiłby poprzeczkę Verdasco

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
To jest niestety najbardziej irytujące, kiedy faworyt przegrywa z kimś niżej notowanym, a zaraz potem okazuje się że "sensacja" ma olbrzymie braki i nie potrafi już potem zapewnić widowiska.
Dobrze że przynajmniej Verdasco świetnie się spisał - niektóre zagrania były imponujące.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Oudin już dawno temu powinna odpaśc, dla mnie to nie jest mega talent, a Fibak twierdził wczoraj, że ta dziewczyna ma zadatki na numer 1 światowego rankingu w przyszłości

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
ciekawe jak dziś, a w zasadzie jutro Nadal zagra z Monfilsem

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jeśli znów bóle mięśni będą Mu dokuczac, to może byc lipa

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Z całego siebie jestem za Monfilsem i stawiam na niego!

Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2009-09-08 18:17:25

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
też bym chciał, żeby to Gael przeszedł dalej

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
N. Li vs K. Clijsters 0:2 (2:6, 4:6)

N. Djokovic vs R. Stepanek 3:0 (6:1, 6:3, 6:3)
J. del Potro vs J. C. Ferrero 3:0 (6:3, 6:3, 6:3)
M. Cilic vs A. Murray 3:0 (7:5, 6:2, 6:2)

Djokovic i del Potro planowo wygrali swoje mecze, a Murray zagrał najsłabsze spotkanie sezonu według mnie, przespał cały mecz i zasłużenie odpadł z turnieju...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
W sumie nie wiedziałem co Murray robi jako nr. 2 rankingu - jakoś za nim nie przepadam.

Swoją drogą - czy widzicie podobieństwo?









Wesoły wegan :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwierć-skok ze sztangą

Następny temat

Początek biegania.

WHEY premium