SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

US Open 2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7380

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
N. Djokovic vs F. Verdasco 3:1 (7:6, 1:6, 7:5, 6:2)

Szkoda Verdasco, bo naprawdę grał dobrze, ale jednak bóle mięśni uniemożliwiły Mu grę na swoim najwyższym poziomie w czwartym secie...


R. Federer vs R. Soderling 3:1 (6:0, 6:3, 6:7, 7:6)

Poziom jaki zaprezentował Szwajcar w pierwszym secie był z innego wymiaru
Z tak grającym Federerem nikt by nie wygrał
W trzecim secie Roger trochę odpuścił, ale w czwartym dokończył dzieła


M. Oudin vs C. Wozniacki 0:2 (2:6, 2:6)

Pojawiła się rywalka zdrowa, bez kontuzji, w przyzwoitej formie, która nie zlekceważyła swojej przeciwniczki i Oudin dostała srogie baty

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2009-09-10 11:49:09

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie wspominając o tym że Wozniacki jest ładniejsza

Zauważyliście, że większość tenisistów nadawało by się do reklamowania bielizny, a większość tenisistek... no cóż

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
na razie to wszystko dobrze idzie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wozniacki vs Wickmayer - obie Panie całkiem spoko

Mam nadzieję że Del Potro pokaże dziś miejsce w szeregu Chorwatowi, bo się chłopak podjarał strasznie wygraną nad depresyjnym Murray'em

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Słabiuteńki ten mecz - Del Potro pokonał przeciwnika zdecydowanie, ale sam nie błyszczał formą...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Nadalowi i Gonzalezowi najprawdopodobniej deszcz przerwał dokończenie meczu, 7:6, 6:6 aktualnie jest, więc wszystko jeszcze możliwe, dziś rozwiązanie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Coś mi się wydajeże Nadal wygra ten pojedynek. Fajnie by było gdyby Roger mógł ograć Rafę w finale

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie oglądałem wczoraj meczu, ale leciała dziś powtórka na Eurosporcie więc sobie obejrzałem, faktycznie Del Potro nie popisał się formą, ale przynajmniej ograł rywala, nie to co Murray

Nadal wygra według mnie, szkoda że deszcz przerwał im spotkanie...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
W ogóle całego dnia dziś szkoda - zamiast oglądać super tenisa obejrzałem Bandytów Czasu... kurna, jaki ten film był posrany

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No i lipa z tenisa przez deszcz, oby w końcu przestało padac...

Swoją drogą mogliby miec tam jeden kort kryty, albo z zasuwanym dachem

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwierć-skok ze sztangą

Następny temat

Początek biegania.

WHEY premium