SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Shock Therapy

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 301872

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Skończcie nawijać ten bezsensowny temat, jednego klepnie na początku a jednego na samym końcu cyklu, ja *******e

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Jednego na początku klepnie booster a innego po jakimś czasie placebo

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4358
cóż Nicze jeśli ciebie jedna dawka boostera klepie to nie mam pytań stary, siła umysłu jest nieznana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
a tam chłopaki spokojnie, poklepać to można, ale dziewczynę po tyłku

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Nie odbiegajmy zbytnio od tematu

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12614
Karnarz, shock to nie tylko no booster, ja oczekiwalem pobudzenia, energi na treningu, i jesli po 1 porcji nie ma to sam mozesz jesc dalej ;] ja pasuje

La vida es juego sin precio..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4358
do niczego ta rozmowa nie prowadzi to lepiej skończyć i wrócić do tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75
Zaznacze ze to byl pierwsza jak dla mnie odzywka tego typu, mimo ze trenuje 4 lata. Smak faktycznie taniego wina jak ktos napisal, ale w koncu trzeba byc twardym a nie miekkim ;) Po pierwszej i drugiej porcji czulem sie jak superman na silce, motywacja do treningu niesamowita, zelastwo latalo w powietrzu, miesnie spompowane do granic mozliwosci. W trakcie stosowania sila podskoczyla masakrycznie, z masa nie bylo wiekszych przyrostow ale to chyba dlatego ze skonczylo mi sie akurat bialko. Ogolnie 10/10, szkoda ze nie odkrylem shocka wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Te powiedz ile Ci zapłacili

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51589 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po shocku to jedyne co mi się chce to pajacować 1, 2 czy 3 miarki nie widze roznicy tylko wieksza ochota na pajacowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - NOX3

Następny temat

Universal Nutrition - Spa Pak

forma lato