SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FUEL 4 live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
to mówicie warto było ogladac zywca? Kurde nie myslałem, ze munoz to przeyebie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Weidman prze kozak !!!!!!po raz kolejny słabość zasad w UFC Weidman by go skończył kolanami w 1 rundzie ale Munoz sobie siadł...
Imo Munoz zbijał się z Lombarda po tej walce wiem ,że zostałby zgwałcony...obalony jak dziecko...
Wdł mnie następnego TS'a powinien dostać Lombard oczywiście jeśli zmasakruje boestcha w innym wypadku Weidman chociaż zobaczyłbym go ze Stannem lub Bispingiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
TO co weidman tak sie rozwinął ? Z maia jakos nie błyszczal za bardzo niedawno a teraz rozkłada top3 sredniogo? Moze faktycznie cos z niego bedzie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
weidman to był replacment 7 dni przed walką .
Co ciekawe to Weidman już 3 razy wchodził jako zastępstwo do walk w UFC czyli pełny czas na przygotowanie miał tylko na Lawlora i Munoza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Munoz wejście na kozaku, a tu taki gwałt . Chyba nie tak to sobie wyobrażał. Fajnie, że Alex Caceres wygrał. Ostatnio te 2 ujemne punkty ładnie go skrzywdziły.

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2012-07-12 12:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A więc z Weidmana coś będzie, jak już nie jest.
Po raz kolejny udowodniono w MMA (bo na ringach muay thai już dawno wieeeele razy), że łokcie są do nokautowania. Ten był wyprowadzony po małym łuku, bez dużego skrętu tułowia i włożenia masy ciała, a i tak wystarczył.
Spodziewałem się czegoś więcej po Munozie.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nie wiem czy to Weidman był dziś taki genialny i zaj**iście przygotowany czy Munoz walczył tak ch**owo. 2xobalenie zaj**istego zapaśnika za 1 nogę WTF? Gwałt jak ch** co nie zmienia faktu, że Weidman zasłużył na walkę ze Spiderem, ale jeszcze poczekajmy na Lombarda. Ten łokieć to było coś! Najsprawiedliwiej było by Weidman vs. Lombard/Boetsch o TS jednak Spider musiałby czekać no bo Bisping jest po porażce. Te Huna vs. Beltran zaj**ista walka może Joey jeszcze powalczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Boetsch nie dostanie TS'a nawet jak wygra imo, dlatego że on może wygrać realistycznie patrząc tylko tak jak z Okamim - w sensie najpierw wyglądając jak czeladnik przy majstrze, a potem zasadzić jakiegoś dobrego strzała.

Swoją drogą wszystko zależy od tego co będzie z Andersonem, bo ostatnio różne kontuzje go nękają, więc równie dobrze może znowu przesiedzieć większość roku.


A te zapasy Munoza to przykład, że nie zawsze dobry wrestling się przenosi do mma tak samo. Nie wiem, może to kwestia stylu jaki miał w zapasach - słyszałem, że walczył tak pasywnie, raczej polegając na dobrych scramblach niż sprowadzeniach itd.


Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-07-12 13:38:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
On był ground wrestlerem też można pooglądać na Jutiub.

Wyjaśnia też, czemu z Maią sobie nieźle radził na glebie, a taki Sonnen choćby....

Ale jak ludzie w stójce zmieniają dystans, uderzają, to całkiem nie wie co robić

http://www.bloodyelbow.com/2012/7/12/3154333/ufc-on-fuel-judo-chop-chris-weidman-mark-munoz-Elbow#storyjump 

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
te-huna ma yebany kowadełko w łapie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały

Następny temat

Shane Carwin i Roy Nelson trenerami 16 TUF-a

WHEY premium