SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 3: Diaz vs Miller – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Bo to dupowłaz Dany

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2721
Brawo Nate !!! Zawsze trzymam kciuki za braci Diazów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Gala całkiem fajna, momentami zaskakująca

Barry zyebał, miał dosiad i zamiast bić zaczął bawić się w Kimury, podobały mi się kombinacje stójkowe w tej walce : high kick + sierp pod siatką Barry'ego na początku no i zakończenie ze strony Johnsona, który stójkę ma solidną. Barry'ego pewnie prędko nie zobaczymy, natomiast zastanawia mnie kogo dadzą teraz Johnsonowi? W pierwszej chwili pomyślałem o Huncie, ale to byłby jednak krok w tył dla Marka.

Palhares zyebał, chłopak ma szansę bić sie z czolowka, ale IMO musi trochę zmienić styl walki. Stojke co prawda ma drewnianą, ale obalić może kazdego w tej dywizji i jakby próbował więcej kontroli i g'n'p (zamiast od razu lecieć po submission, co już dla jego rpzeciwników stało sie IMO przewidywalne) mógłby ubić na glebie niejednego, siłę i ciężkie ręce chłopak ma. Generalnie walkę przyjemnie się oglądało, dużo parteru, brawa dla Belchera za to ze sie nie bał Palharesa i za przygotowanie pod przeciwnika (świetnie uciekał z tych prób leg locków).

Diaz świetna gilotyna, rozumiem że można Diazów nie lubić (osobiście Nicka nawet lubię, ale jak patrze na Nate'a mam wrażenie jakbym oglądał upośledzonego nastolatka), ale umiejętności odmówić nikt im nie może. Kto wie, może za jakiś czas zobaczymy obydwu braci z pasami

A Hendricks przełamał klątwę pechowej brody, zasianą przez Arlovskiego i Lesnara

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2012-05-06 14:57:49

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Palhares :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WG mnie znowu zawiodła psychika, obejrzyjcie jeszcze raz, on sie pogubił, to nie było mocne gnp i Belcher go tam za mocno nie trafił...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
teraz chcialbym zobaczyc rousimar vs okami

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Jak można mówić, że Edgar jest nudny i zamula lekką? Z takim sercem do walki i comebackami jakie już miał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
raczej chodzi nie o same walki a o częstotliwość rewanzy z nim w roli glownej, przegrał jednglosna decyzja, nie bylo nawet split, wiec nie rozumiem na chooj rewanz z hendo

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No żałosne są już te rewanże. Gala była super. Nie wiem jak Strecho możesz obczajać wyniki przed obejrzeniem walk ja bym tak nie mógł

Ja to bym chętnie obczaił walkę na UFC 150 Diaz vs Pettis o Tsa! Tylko przez Frankiego to wszystko stoi w miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
W ramach rekompensaty, bo pierwszą walkę z BJ wygrał wyraźnie, a i tak dali rewanż.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FOX Diaz vs Miller Laif.

Następny temat

Crossfit

WHEY premium