SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on ESPN 9: Overeem vs. Harris

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC on ESPN 9: Overeem vs. Harris – wyniki na żywo

Przedstawiamy wyniki walk gali UFC on ESPN 9, która odbędzie się w VyStar Veterans Memorial Arena w Jacksonville na Florydzie, a jej walką wieczoru będzie pojedynek w wadze ciężkiej między Alistairem Overeemem a Waltem Harrisem. W pojedynku co-main event w wadze słomkowej zmierzą się Claudia Gadelha i Angela Hill.

Gala rozpocznie się o północy czasu polskiego.

Walka wieczoru:
265 lbs.: Alistair Overeem pokonał Walta Harrisa przez TKO (ciosy) 3:00, runda 2

Karta główna (godzina 3:00 czasu polskiego):
115 lbs.: Claudia Gadelha pokonała Angelę Hill przez niejednogłośną decyzję
145 lbs.: Dan Ige pokonał Edsona Barbozę przez niejednogłośną decyzję
185 lbs.: Krzysztof Jotko pokonał Eryka Andersa przez jednogłośną decyzję
145 lbs.: Song Yadong pokonał Marlona Verę przez jednogłośną decyzję

Karta wstępna (godzina 0:00 czasu polskiego):
170 lbs.: Miguel Baeza pokonał Matta Browna przez KO () 0:18, runda 2
185 lbs.: Kevin Holland pokonał Anthony’ego Hernandeza przez TKO (kolano na korpus i ciosy) 0:39, runda 1
145 lbs.: Giga Chikadze pokonał Irwina Riverę przez jednogłośną decyzję
145 lbs.: Nate Landwehr pokonał Darrena Elkinsa przez jednogłośną decyzję
125 lbs.: Cortney Casey pokonała Marę Romero Borellą przez poddanie (balacha) 3:36, runda 1
265 lbs.: Rodrigo Nascimento pokonał Don’Tale’a Mayesa przez poddanie (duszenie zza pleców) 2:05, runda 2


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2020-05-17 11:35:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 378 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29513
Anders przejedzie się po Jotce



Wiedziałem, że Anders wolny jest, ale nie wiedziałem, że aż tak.


Barboza znowu oszukany


Zmieniony przez - Revek w dniu 2020-05-17 04:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Czyli Ige wygral z Barbozą tak... Aha...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak... ale jak


Zmieniony przez - MMA w dniu 2020-05-17 04:55:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Tak myslalem ze Ali wygra po poczatkowej przewadze Harrisa. Nie spodziewalem sie za to ze tyle dostanie zanim przejmie kontrole. Wlasciwie ja bym przerwal ta rzez na nim w pierwszej rundzie :)

Zaskakujace zwyciestwo Hill nad Gadelha. Czy waszym zdaniem jednak Claudii? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Dla mnie Hill, Vera powinni wygrać, tak jak typowałem, ale najwyraźniej sędziowie znają moje kupony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jasen Vinlove-USA TODAY Sports

UFC on ESPN 9: Overeem vs. Harris – bonusy i konferencja

Czworo zawodników wzbogaciło się o dodatkowe 50 000 dolarów.

Najlepszą walką wieczoru uznano starcie Songa Yadonga z Marlonem Verą. Koguci stoczyli bardzo efektowny pojedynek, przez 15 minut publika mogła zobaczyć mnóstwo ostrych wymian w stójce, w których nieznacznie więcej i mocniej trafiał zawodnik z Chin. Vera miał swoje momenty, ale jego ofensywa nie wystarczyła do przekonania sędziów punktowych.

Bonusy za najlepsze występy gali trafiły do Miguela Baezy i Cortney Casey. Caramel Thunder zanotował drugą wygraną przed czasem w UFC, podczas wczorajszej gali znokautował Matta Browna potężnym lewym sierpowym początku drugiej odsłony. Z kolei 33-latka już w pierwszej rundzie dźwignią na łokieć poddała Marę Romero Borellę.

Poniżej video z pogalowej konferencji.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dobrze że Reem i Jotko wygrali

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Mayes vs Nascimento - Nascimento swietnie się pokazał, Mayes miał momenty w stójce, ale tak jak przewidziałem, Nascimento też dawał radę dzięki kopnięciom, obalił i poddał. Parter na wysokim poziomie.
Casey vs Borella - Obie są słabe, ale Casey lepsza, tyle.
Elkins vs Landwehr - Zaj**ista walka, szkoda Elkinsa. Dla mnie Landwehr zasłużył na 29:28, ale 30:27 to jakiś żart, pokazuje tylko jakimi d****ami są ci sędziowie. Landwehr dobrze się pokazał.
Chikadze vs Rivera - Giga to świetny striker, ale tutaj walczył z nieprzygotowanym dużo mniejszym gościem. Meksykanin pokazał serce, w koguciej może coś zdziała.
Holland vs Hernandez - Holland jest zaj**isty, czekam na kolejne walki.
Jotko vs Anders - Jotko wygrał bez większego problemu, dobry występ.
Vera vs Song - Cóż, dla mnie Vera powinien wygrać, ale muszę jeszcze obejrzeć walkę. Obaj pokazali się świetnie
Ige vs Barboza - Bliska walka, ale skłaniałbym się ku Edsonowi, muszę jeszcze raz zerknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Hill vs Gadelha - Bardzo dobry występ Hill, traktuję to jako wygraną bo serio, przewaga ciosów i skuteczności w 3 rundzie była wyraźna. Niby Claudia trafiała mocniejszymi ciosami i kontrolowała oktagon, ale odstawała w ciosach, a nie zadała żadnych obrażeń, nie zachwiała, nie obaliła.
Harris vs Overeem - Reem pokazał spore serce, Harris zresztą też, myślałem że to już koniec po tym high'kicku, a jednak jeszcze chwilę walczył. W 1 rundzie Walt go miał na widelcu, ale emocje wzięły górę i furiacko go chciał dobić, gdyby staranniej dobrał ciosy to może Alistair by odpłynął. Dobry występ obu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 247: Jones vs. Reyes – wyniki walk i dyskusja

Następny temat

Jon Jones kontra Francis Ngannou i Stipe Miocic w wadze ciężkiej?

WHEY premium