SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 81 Dillashaw vs Cruz 17.01.2016

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6396

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
UFC Fight Pass
205 Francimar Barroso vs Abdul-Kerim Edilov
135 Rob Font vs Joey Gomez
205 Ilir Latifi vs Sean O'Connell
145 Charles Rosa vs Jimy Hettes
155 Paul Felder vs Daron Cruickshank
Fox Sports1
145 Maximo Blanco vs Luke Sanders
185 Tim Boetsch vs Ed Herman
155 Mairbek Taisumov vs Chris Wade
170 Patrick Cote vs Ben Saunders
Fox Sports1
155 Ross Pearson vs Francisco Trinaldo
265 Travis Browne vs Matt Mitrione
155 Anthony Pettis vs Eddie Alvarez
135 champ TJ Dillashaw vs Dominick Cruz
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Latifi z O'Connellem moga dac brawl dobry, ale Latifi to kawal sk***ysyna, tylko Mousasi i Cieszynski Ksiaze go doj**ali w uefce. Latifi skonczy go ciosami w morde w parterze runda pierwsza
Rosa vs Hettes - z jednej strony ktos kto dal walke wieczoru (przegrana) z samym Siverem a z 2 strony utalentowany Hettes, bedzie ciezko, ale licze, ze Hettes zgarnie decyzje i bedzie w UFC, licze na jego grappling w tej walce i wygrana co najmniej 2 rund
Felder vs Cruickshank - z jednej strony obaj w walce o byc czy nie byc w UFC, ale raz ze to moze byc walka wieczoru a dwa ze obaj efektownie walcza, chcialbym 15 min nap*****lania i spinning shitu w stojce. Felder decyzja.
Taisumov vs Wade - Taisumov to kolejny rzeznik, imo wygra tko 2r
Cote vs Saunders to ciekawe zestawienie, Cote weteran striker z w miare ogarnieta gleba a licze na Saundersa efektowna gumowa garde i omoplate. Czuje ze KillaB przez poddanie
Pearson vs Trinaldo - imo Pearson decyzja, boks
Browne to chyba teraz tylko z Ronda sie kula a nie na macie bo po Barneccie zapowiadal sie na pretendenta a teraz chyba nikt nie jest przekonany ze z Mitrionem sobie poradzi a tak serio to jego technika daleka jest od czolowki, pokonal Overeema bo przetrwal sztorm, ten sie wystrzelal, ok dobre i mocne frontalne kopniecia i agresja ale nie zaj**isty wystep i Barnetta tj Gonzage tymi swoimi lokciami, Werdum i Arlovski boksersko go rozpykali. Do parteru obaj raczej nie beda sie pchac, predzej Hapa, ktory w tym parterze raczej jest lepszy, Mitrione jest znacznie ciezszy i uderza mocno a teraz to moze jego prime bo stojke ogarnal, ale Browne ma ta szybkosc i moc, przewage warunkow, przyzwoita stojke, imo jakies tko. Z reszta to chyba ostatnia walka Mitrione w UFC, cos mi sie kojarzy ze przez Reeboka wyp*****lac chce od garnuszka Dany
Pettis mowil ze ma w kontrakcie jak wygra z Alvarezem walke o pas wiec imo jak to prawda bedzie RDA vs Pettis 2 bo jednak Pettis to lepszy striker z tym ze Eddie to lepszy bokser, ale Pettis kicker jednak w MMA to Pettisa stojka jest lepsza albo inaczej..bardziej sprawdzona. Pettis przez nokaut 2r, ale nie zdziwie sie jak Eddie wygra, bo ma zapasy i bokser dobry, mocne ciosy, presjs, agresja, to moze sprawic Pettisowi problemy, ale Cerrone go poskladal, imo sluszna wygrana, ale wyrownana walka z Melendezem jednak raczej to za malo, czuje finish kopnieciem na korpus 2r zeby Pettis tj i Cruz zdrowi dotrwali
No i mistrz kontra mistrz. Cruz z Mizugakim wygladal jak mistrz, on moze byc lepszy ogolnie sporo niz np z demetriousem w 2011. Wielka niewidoma, ale Cruz to fanatyk mma, jego technika, defensywa, poruszanie sie, ch** ja stawiam ze decyzja wygra, jestem fanem Dominicka Cruza, w przeciwienstwie do Barao nie bedzie tak latwym celem a Assuncao wygral z TJem i slabo radzacy sobie w UFC Soto dal niezla walke. Zapasniczo na bank Cruza nie pokona, predzej odwrotnie, Cruz bardziej zniszczony kontuzjami, ale zakladam ze to bedzie Cruz w podobnej formie co z Mizugakim i TJ z ostatnich 3 walk. Kondycyjnie to obaj sa swietni, Dillashaw moze byc szybszy, ale kto wie za to Cruza poruszanie sie, defensywa moze byc problemem, k***a ja chce 5 rund glownie w stojce, poruszanie sie i stojka obu zawodnikow to miod dla oka. Najgorzej dla Fabera bo nie widze go z wygranym a zobaczylbym go z pasem bo nalezy sie kalifornijskiemu dzieciakowi xd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
http://www.bloodyelbow.com/2016/1/4/10707246/video-dominick-cruz-trashes-t-j-dillashaw-during-ufc-face-off

czy będzie tak jak mówi Cruz? że TJ wyglądał dobrze bo walczył ze słabo ruszającymi się rywalami. możliwe



Zmieniony przez - Puar w dniu 2016-01-05 03:09:05

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Na pewno im bardziej nieruchomy rywal, tym większa przewaga TJ-a. Ale tak patrząc trzeźwo, to dla każdego zawodnika nieruchomy rywal będzie łatwiejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ja też jestem za Cruzem. TJ strasznym bufonem sie zrobil od kiedy wygral pas. A Cruz to po prostu mistrz. Mam nadzieje, ze to co mowi sie sprawdzi i zobaczymy piekna walke w stojce, w ktorej jednak Cruz spuszcza lanie TJowi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Nie mogę się doczekać walki Cruza. Mam nadzieję, że ze zdrowiem będzie wszystko ok przed walką i po niej. Niech odzyska tytuł. Motywacji mu nie brakuje.

Alvarez może sprawić Pettisowi problemy i jak Pettisowi nie wejdzie jakieś kopnięcie lub cios, to będzie miał ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A ja tam uważam że Pettis to wygra i co więcej, wygrałby rewanż z RDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Co do Pettisa to mysle, ze wygra przez sub.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nieważne


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-01-05 10:44:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już nic xD


Zmieniony przez - zabstyl w dniu 2016-01-05 10:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Imo przegra z dos Anjosem, RDA to najgorszy matchup dla Conora, jak przegra to raczej z dos anjosem jako pierwszym, o nurmagomedovie sie wypowiem jak zawalczy, ale nigdy mi dupy nie urywal, w ch** dobre zapasy, kontrola, cardio tez dobre, ale stojka jest chaotyczna, z Tibau przegral TO BYL WALEK wiec ch**a a nie niepokonany xd
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań dotyczących treningu siłowego pod MMA

Następny temat

FEN 10 Gold Edition – wyniki walk i dyskusja

WHEY premium