SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 223: Nurmagomedov vs Iaquinta - wyniki i dyskusja Live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No 100% racji. Mogliby trochę pobronić. Tak chociaż z 3-4 obrony i wtedy myśleć o jakimś superfight.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nie no, jak Khabib wylecial z walki z Tonym przez Tiramisu to kazali mu bic sie z Barboza przed kolejna walka o pas. Teraz Khabib zrobill to samo, powiedzial zeby Tony z kims walczyl. W LW nie ma teraz jakiegos mocnego pretendenta bo Khabib i Tony wyczyscili wszystko. GSP chce zejsc do 155, jest mistrzem 2 dywizji, jest przech**em wiec walka dobra bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Totalni się nie zgodzę. Conor z Woodleyem miałby duuuuużo ciężej niż z Khabibem.

Khabib zawsze walczy tak samo - ok, jest wybitny w tym co robi, ale z TDD i super stójką jesteś w stanie go opykać.

Woodley to inna historia - rozwinął się w chvj od czasów walki z Rorym i dziwi mnie to że tak mało osób to widzi. Woodley to gość który się dostosowuje - był mocnym zapaśnikiem z KO ciosem. To co jednak zrobił z Thompsonem to wg mnie masjtersztyk. Zaadaptował się, zmusił Thompsona do atakowania był w chvj ekonomiczny i w chvj precyzyjny.

Kebab napierający na Conora, to oczywiście cięzki match up, ale Conor to super counter puncher. Jak nie cofa się i nie kontruję (Aldo) to napiera i zmusza do ataku i wtedy kontruje (Alvarez, Mendes).

A z Woodleyem? Nie jest tak łatwo, bo Woodley jest cwany i sam czeka na kontry, do tego stopnia że samego Thompsona zmusił do atakowania.

Do tego dodajmy różnice w ramach między kebabem a woodleyem - może nie ogromna, ale wyraźna. Posumowując - Khabib się dużo otwiera, Woodley unika tego jak ognia.

BTW jestem chyba jedynym gościem, który jet fanboyem Woodleya. Uwielbiam typa

Woodley by Khabiba zabił - Alvarez i Lee też mają na niego styl


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2018-04-09 12:53:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miejmy nadzieję, że czas pokaże kto będzie miał racje


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-04-09 12:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A ja mam nadzieję że czas nie pokaże i że Conor zostanie w lekkiej lol. No chyba że wyczyści wagę lekką łącznie z Khabibem, wtedy to bym chciał zobaczyć jego próbę sił w półśredniej


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-04-09 13:04:52

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Zgadzam się. Też wolę zobaczyć Conora z topem lekkiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zwłaszcza że nie dość że obecni mistrzowie nie wyczyścili dywizji to właśnie ich walki z pretendentami spokojnie można nazwać superwalkami

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Rey Del Rio/Getty Images

Tony Ferguson skomentował walkę wieczoru gali UFC 223: „Zabraliście mi pas dla czegoś takiego?”

Tony Ferguson skomentował pojedynek wieczoru gali UFC 223 w którym zmierzyli się Khabib Nurmagomedov i Al Iaquinta i lekko mówiąc „El Cucuy” nie ma dobrego zdania na temat tej walki.

Po ogromnej zawierusze związanej ze zmianami zawodników do walki z Khabibem Nurmagomedovem, ostatnią deską ratunku był Al Iaquinta, który stanął z Dagestańczykiem do walki o tytuł mistrza wagi lekkiej. Khabib pokonał Al’a przez jednogłośną decyzję i został nowym mistrzem dywizji 155 funtów. Ferguson nie jest jednak pod wrażeniem tego pojedynku, a wręcz przeciwnie jest zdenerwowany tym, że dla takiej walki o pas, UFC odebrało mu jego tymczasowy tytuł mistrza.

Tony Ferguson
„Pozbawiliście mnie tytułu dla takiego występu?”


Oprócz tego Ferguson pochwalił Al’a Iaquintę za to, co pokazał w pojedynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
Sam się pozbawił potykając się o własne nogi, pokraka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
Agares25
Tak, uważam że Conor miałby łatwiej z Woodleyem. Woodley też ma dobre zapasy (ale nie tak dobre obalenia jak Khabib i o wiele łatwiej je wybronić), ale gorsze cardio i musi nim dobrze zarządzać i nawet jakby odnosił się do swoich zapasów w walce, to i tak nie miałby na tyle energii, żeby trzymać go przez całą walkę. Ma KO cios i Conor musiałby uważać, ale Conor bokserkso też nie jest zielony, w dodatku kopnięcia na korpus dobrze odbierają energię przeciwników Conora.





Zgadzam się, Khabib prawdopodobnie 9/10 walk by zdominował i wysrał Conora, natomiast z Woodleyem miałby łatwiej z tego względu iż Woodley jest często statyczny i Rory go obnażył, dodatkowo średnia kondycja i słabsze obalenia jak i kontrola w parterze od Khabiba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 227: T.J. Dillashaw vs. Cody Garbrandt 2

Następny temat

KSW 44: Pudzianowski vs Bedorf w czerwcu w Ergo Arena w Gdańsku

WHEY premium