SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 172: Jones vs Teixeira znamy datę i miejsce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
mmmateusz

W ogole wszyscy ciagle gadaja o rematchu, o walce z DCm do tego trolling Phila, tak jakby Glover to byl czlowiek-nikt. Cos czuje, ze bedzie powtorka z JJ vs Shogun.


JJ może i jest zdecydowanym faworytem, ale nie przesadzajmy. Glover jest w miarę świeży, głodny zwycięstw, daleko mu do zmęczenia materiału, a Shogun trafił na Jonesa w bardzo kiepskim momencie jako wyniszczony weteran.
Poza tym Glover ma lepsze warunki fizyczne od Shoguna. Do tego więcej technik do dyspozycji, podobno obłędne cardio i ogromną siłę fizyczną.

No i jednak inaczej się walczy z kimś, kto dopiero co zebrał sporo strzałów w pysk, gdy okazało się, że nie jest półbogiem, który każdego rozwala jak amatora, a inaczej z typkiem, który nie miał nawet jednej trudnej walki w karierze i wszystkich kosił równo xD

/edit
Tak tak, wiem że na mój ogląd sytuacji wpływa myślenie życzeniowe. Jestem tego świadom, ale może Glover coś zdziała.

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2014-04-26 17:08:26

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
próbowałem ogarnąć strefy czasu ale mie zołnowały

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Ja sie boje, ze wszystkie talenty Glovera moga byc zanihilowane przez zasieg JJ - jest ponad 20 cm roznicy. Co mu po cardio, bjj i sile, skoro nie bedzie mogl do JJ podejsc? Dla mnie wszystko sie do tego sprowadza, co jesli w pierwszych rundach okaze sie, ze JJ umie utrzymac dystans? Wtedy Glover bedzie bezradny jak Rampage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
No tez wydaje mi sie, ze Glover skonczy jak Rampage. Ciekawe jak u niego z cardio na 5 rund, z Baderem ciekawie nie wygladal. Ja juz tam czekam na nastepna walke JJ vs DC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
No to musisz byc cierpliwy, przeciez zanim bedzie JJ vs DC, to mamy JJ vs Gus i DC vs Hendo. Sporo sie moze wydarzyc do tego czasu, jakies kontuzje, niespodziewany rematch itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak talenty Glovera się anihilują z zasięgiem Jonesa to będzie remis czy podwójny nokaut? :P

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Jak talenty Glovera sie zanihiluja z zasiegiem JJ, to zostana inne talenty JJ i goly Glover
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
dc za rok najwczesniej a pomyslcie o davisie - po machidzie powinien miec ts a 2 lata po tej walce moze dostanie

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
...i to nie przez wygrana nad Rumblem, a przez trolling. A nie, czekajcie, to prawdziwy bad blood miedzy nim, a JJ !!!!111!!111111
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy MMA ma szansę być kiedyś dyscypliną olimpijską?

Następny temat

Miesieczne Przygotowania- pomoc, opinie

WHEY premium