SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 151 odwołane! Jones vs Machida na UFC 152

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8189

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 400
Greg "Sport Killer" Jackson ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
jak już mówiłem kończę offtop, ale powracając do tematu - na skałkach jest artykuł o tym jak Dana mówi, że Sonnenowi nie należy się walka o pas, że musi najpierw pokonać kogoś z top 5 dywizji, a dopiero potem zasłuży na walkę o pas

a teraz jak przez swoje głupie decyzje event mu się posypał, nagle twierdzi że Sonnen jest bardzo odpowiedni do walki i wkrwia się na Jonesa, że ten nie chce walki z kimś, o kim sam dopiero co mówił, że nie zasługuje na walkę.

łysy nie ma ani honoru, ani klasy. gdyby go obchodziła dola innych zawodników, to by zrobił galę bez ME, ale on ma to w dupie i woli zwalić na Jonesa. frajer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
k***a To w końcu Jones zawalczy z Sonnenem czy Machidą rewanż? Oby z Machidą, bo ten ma jakieś szanse.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Lubię JJ, jak pewnie zauważyliście zawsze próbowałem go bronić.

Wiadomo, że miał prawo nie wziąć walki z Sonnen, i tak jak ktoś wcześniej napisał odwołanie gali tylko po części było z jego winy.

Dana faktycznie mógł dać więcej fajnych walk, Hendo jest bezpośrednią przyczyną odwołania gali- nie oskarżam go, stwierdzam fakt.

Jednak pomimo tego że JJ miał prawo zrezygnować z walki, to zawiodłem się na nim, bo nie tak postępuje mistrz. "Dać walke o pas trollowi, za co?"- ktoś tutaj tak to argumentował. A ja mam pytanie, czy jest coś lepszego na świecie od brutalnego uciszenia pyskacza w oktagonie? nie

JJ przygwiazdorzył, zachował się pyszałkowato. Wg regulaminu, ale nie jak mistrz. Szkoda trochę. Każdy- White, JJ, Hendo, Silva- dołożył małą cegiełkę do tego cyrku. Dlatego powstrzymałbym się z totalną krytyką któregoś z powyższych, jednak nie można też powiedzieć że ktoś z nich jest niewinny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
jesli to prawda,ze Jackson chce Sonnena,ale 22 wrzesnia dopiero,to jest to jakas kpina chyba no bez przesady,rozumiem,ze potrzebuje teraz miesiaca,zeby zmienic gameplan i nauczyc go swojego Jonesika,bo ten od dwoch miesiecy na treningach cwiczyl tylko uniki przed H-bomba i teraz nie jest w stanie zmierzyc sie z kimkolwiek walczacym w inny sposob niz Henderson...komedia jakas.

@Dremor -akurat Hendo mozna powiedziec,ze jest niewinny,bo przesada byloby doszukiwanie sie takowej u kogos kto doznal kontuzji. w dzialaniach Silvy,Dany,Jonesa jest celowosc,u Dana nie,bo co on za to moze,ze nie jest w stanie walczyc. Silva z Dana mogli dobrac lepsza karte,a Jones mogl wziac walke z Sonnenem(choc ten nie zasluzyl na nia kompletnie i mowie to mimo sympatii do niego ),Henderson nie mogl zrobic nic,no chyba,ze podjac rekawice z urazem

nawet jakby byl Koscheck,to dla mnie ta gala stracila sens,bo ten to dla mnie druga liga i na pewno nie gosc do Main Eventu.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2012-08-24 01:33:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
a u mnie zawsze było odwrotnie do Dremora - nie lubię Jonesa, nie wiem za co, ale nigdy go nie darzyłem sympatią i nie będę darzył, natomiast potrafię spojrzeć obiektywnie na tę sytuację i dostrzec, że jego winy jest akurat tutaj najmniej.

kiedyś, w dawnych czasach, gdy walczyło się dla honoru, a nie dla pieniędzy, to osoba o wyższym statusie decydowała czy chce walczyć z osobą o niższym statusie - przyjmując walkę niejako podnosiła go do swojej rangi, pokazywała, że jego przeciwnik jest godzien się z nim zmierzyć. jeśli odrzucała walkę, nikt nie zarzucał jej braku honoru. i nikt wtedy nie myślał o tym, żeby walkę traktować jako sposób na zamknięcie gęby.

ja wiem, że takie rozumowanie nie ma racji bytu w dzisiejszych czasach, ale mimo wszystko wydaje mi sie, że warto spojrzeć na to także i z innej perpektywy, zamiast łykać jak młody pelikan propagandę danki - oczywiście nie kieruję tego wobec wszystkich którzy krytykują jonesa, ale sporo jest przykładów w tym temacie zupełnie idiotycznej krytyki - nickow nie bede wymieniał, żeby nie zaogniać.

większość z was zdaje się w ogóle nie dostrzegać błędów, jakie popełnili wszyscy włodarze ufc, a skupiła się na tym, że jones odmówił walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no bo koniec koncow,mogl sie okazac ostatnia deska ratunku i przyjmujac walke ocalic gale takze mimo zawalenia przez Dane,Silve,"Hendersona",Arianne i Fedora przyjmujac walke z Sonnenem gala by sie odbyla. mogl w jakis sposob naprawic bledy innych w kazdym razie,a ze nie naprawil,to coz...niby jego sprawa,ale troche hejtow za to teraz zbierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
to jeszcze raz - gala się nie odbędzie, bo Danka tak zarządził. uznał, że zainteresowanie, jakie wzbudzi gala bez Jonesa nie jest opłacalne w stosunku do kosztów, jakie będzie musiał ponieść. miał w dupie to, że skrzywdzi innych zawodników, ale to właśnie Danka jest szefem organizacji i to on odpowiada za to, czy gala się odbędzie, czy nie. zrzucanie winy na Jonesa to zwykła spychologia, zwalanie na osobę, która nie jest odpowiedzialna za takie kwestie.

to mniej więcej tak, jakby ktoś sam sobie dom podpalił, a potem miał pretensje do straży, że nie przyjechała szybko i go nie ugasiła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no tez osobiscie nie zwalam winy na Jonesa,bo jak pisalem to jego sprawa,ze odrzucil walke.jest mistrzem-ma do tego prawo.usprawiedliwiam jedynie hejting w jego kierunku,bo zawalilo pare osob,ale wiadomo,ze dla fanow najbardziej Jones,ktory spokojnie mogl przyjac walke z Trolololo,nie ponoszac nawet wielkiego ryzyka wolal kierowac sie swoim widzimisie i wyszlo jak wyszlo .Dana jest szefem tego biznesu,wiec jak zauwazyl,ze na rozpisce nie ma Aldo ani Belforta,to nie pozostalo mu nic innego jak rzucic po cichutku "mea culpa",po czym juz glosniej zrzucic wine na Jona.

dla mnie skopali odpowiedzialni za rozpis jednak,bo powinni sie zabezpieczyc na taka ewetualnosc.rownie dobrze mogl wypasc Jones ,choc Dan wzialby walke z kimkolwiek podejrzewam w przeciwienstwie do JJ. ale mogli wypasc tez obaj sory,ale to nie jest gala w Lesznie dla 60 osob,tylko event najwiekszej organizacji mma na swiecie i to jest dla mnie niepojete,ze mozna doprowadzic do tego,ze w wyniku kontuzji jednej czy dwoch osob odwoluje sie cala gale,bo w sumie to teraz widzimy,ze slaba te rozpiske zrobilismy. to tak jakby Manchester United powiedzmy przystapil do sezonu z jednym bramkarzem i w srodku sezonu nagle sobie zdal sprawe,ze jest kontuzja i wlasciwie to nie ma kogo wstawic na bramke wiec juz mniejsza z tym Jonesem,Dana powinien teraz zaplacic wszystkim pozostalym tak,jakby zawalczyli swoje tylko bez bonusow,bo nie po to sie przygotowywali x czasu,zeby przez ME zostac porobionym. zwlaszcza,ze taka ekipa w rozpisie,ze lacznie do zaplaty byloby pewnie 50 tysiecy dolarow





Zmieniony przez - gautan w dniu 2012-08-24 02:29:49
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tyrone Spong podpisał kontrakt z GLORY

Następny temat

UFC 152: Jones vs Belfort 22.09

WHEY premium