SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 151 odwołane! Jones vs Machida na UFC 152

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ze nie wzial walki z Sonnenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Za wyraźną namową Grega.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Bo musi mu greg ułożyć taktykę, w sumie to nie ma co sie dziwic

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dana White: Chael Sonnen said Jon Jones is a mental midget and he would have beat him before the fight would have started.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Nie ma to jak KSW jednak, nikt nigdy nie wypadł

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
mikel-
Dana White: Chael Sonnen said Jon Jones is a mental midget and he would have beat him before the fight would have started.


Hehe to teraz Sonnen moze sobie pojezdzic po Jonesie

Strecho
Nie ma to jak KSW jednak, nikt nigdy nie wypadł


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
zawsze są jakieś plusy nawet w takim nieszczęściu. Przynajmniej O ILE 152 się nie posypie to już ta gala się nie zapowiada tak beznadziejnie jak wcześniej tylko JAK PRZYSTAŁO NA GALĘ NUMEROWANĄ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
I cały misterny plan w pokrzywy. Kurcze, jak wszedłem wcześniej na portal MMA i krzyknąłem z nerwów, to matka przybiegła do pokoju z pytaniem co się stało. Kurcze a ja już czekałem, jak Jones uśpi dziadka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Dobrze się czujesz!? Jonesowi kibicowałeś!? Jones dziś przegiął po całej linii. Myślałem, że to Dana nie chce dać Sonnenowi tej walki a Sonnen chce a tu ten pyszałek i ten pseudo trener Greg Jackson odmówili... Do tej pory nic do Jonesa nie miałem, bo fakt jaki jst taki jest, ale przynajmniej często chce walczyć a tu Sonnena się boi!? Narzekał, że z Machidą nie zarobi a woli tak niewygodnego przeciwnika jak Dragon zamiast skończyć ze szczekaniem Chaela. Jednak Sonnen to ma jaja brać walkę na 8 dni przed galą z Jonem Jonsem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
da na to, że nie tylko Sonnena Jonsowi proponowali. Z Weidmanem ponoć też nie chciał się tłuc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tyrone Spong podpisał kontrakt z GLORY

Następny temat

UFC 152: Jones vs Belfort 22.09

WHEY premium