SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 136 - rozpiska i dyskusja.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba wierzyć w Stanna, wydaje się być w życiowej formie.

A nawet jak sie da obalić



Triangle choke for the win!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262


Rakhu ładnie to graficznie przedstawiles :D ale troll sonnen to bardziej to pasuje

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Liczę na KO by Stann. No i że w walce wieczoru ktoś wygra przed czasem żeby nie było wątpliwości kto zasłużył na wygraną.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
JA czuje ze bedzie remis :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
To chyba już czwarty raz Dana by im nie dał pojedynku tylko by zrobił triple threat match. 3 w oktagonie na raz:D

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gala już 8 października, czy rozpiska na dzień dzisiejszy:


Mistrzostwo wagi lekkiej
Gray Maynard vs. Frankie Edgar

Mistrzostwo wagi piórkowej
Jose Aldo vs. Kenny Florian

Pozostałe walki
Chael Sonnen vs. Brian Stann
Melvin Guillard vs. Joe Lauzon
Jeremy Stephens vs. Anthony Pettis
Dave Herman vs. Mike Russow
Demian Maia vs. Jorge Santiago
Stipe Miocic vs. Joey Beltran
Steve Cantwell vs. Mike Massenzio
Aaron Simpson vs. Eric Schafer
Nam Phan vs. Leonard Garcia
Tiequan Zhang vs. Darren Elkins



Naprawde czuje, że bedzie masakra, i możliwe, że zapamiętamy 136 jak ogale roku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Rozpiska świetna... W walkach o pas nie ma dla mnie znaczenia kto wygra, ale bardzo bym chciał żeby Stann ciężko znokautował Sonnena za trolling. Druga walka, która mnie bardzo interesuje to Herman vs. Russow. Herman może jeszcze namieszać w HW jest młody, ma znakomite warunki fizyczne i bardzo efektowanie walczy, nie boi się dostać po gębie co pokazał z Einemo... Tak wgl to nie jestem fanem niższych kategorii wagowych niż półśrednia mimo to liczę na dobre walki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kurde, wszystkie walki z głównej karty rządzą!

Komu kibicuje?

Maynardowi, Aldo, Sonnenowi, Guillardowi, Santiago, Pettisowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Ja myślę że jednak Santiago nie da rady Maii. Widać że Demian bardzo poprawił stójkę mimo ostatniej walki przegranej no i wiadomo jeden z najlepszych parterowców w całym UFC. Myślę że Maia to wygra

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popieram Dymka, Maia znacznie sie boksersko ostatnio porpawił, a Santiago to jeszcze nie ta liga jednak i w UFC moze być co najwyzej średniakiem, i Demian to udowodni na tej gali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strikeforce 36 - czyli rozpiska która rozwala system - dyskusja.

Następny temat

Trening obwodowy brocka lesnara

WHEY premium