SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 117: Silva vs. Sonnen - LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
No to będzie rewanż do którego może Silva teraz porządnie się przygotuje.
Czekam na Belforta aż pojedzie obydwu.

niezadowolenie z siebie jest podstawą każdego talentu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8466
Niesamowite emocje zafundowali.
Ale trzeba przyznać, Silva pajacował i go lekceważył, ale po walce zachowanie godne mistrza. Brawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
NOGS!

Jiu Jitsu!!

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12869
Anderson już się prawie rozpłakał jak sędzia niepewnie wchodził :D

Życie ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
No to teraz odsypiać noc:)

"Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
silva bedzie miał nauczke ze do kazdej walki musisz sie przygotowac w 100%. nastepna walka myśle ze z belfortem. i licze ze silva nie wyjdzie w takiej dyspozycji. andersonowi brakuje jednego, szacunku dla przeciwnika, dopiero oddał go po walce sonnenowi bo dostawał przez cała walke w piz.e... druga rzecz to matrwi mnie wiek silvy 35 to juz sporo jak na ten sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Polubiłem trochę bardziej obu po tej walce, Silva trochę spokorniał (ciekawe czemu), a Sonnen raz od roku nic nie *******ił tylko powiedział, że przegrał.

Co prawda z tym udawaniem że nie poddawał trochę siara, no ale można go łatwo zrozumieć w takiej sytuacji.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
Andrzej dostałeś ode mnie soga za śnienie proroczych snów. Prawie Ci się spełniło.

Silva po walce wyglądał jak emeryt. Najbardziej mnie dziwi że w stójce tak słabo, parę razy Sonnen go zamroczył, ale znowu na ziemi ten gnp Sonnena jakiś niemożliwie słaby, to było głaskanie po głowie, a nie ciosy.
Belfort na mistrza.

Skoro są przyznawane bonusy za walkę wieczoru to mam propozycję żeby karać Fitcha za robienie najgorszych walk na gali np. -25% z wynagrodzenia.

niezadowolenie z siebie jest podstawą każdego talentu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 545
Moje zdanie co do tej walki...

Głupi ma zawsze szczęscie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mega gala
Sonnen zmarnował okazję i tak brawa mu się należą bo jednak przez prawię całą walkę stłamsił Silve, nawet sprawił, że Silva zachwiał się w stójce.

Zrozumcie, że te Sonnen nie miał zbyt często wygodnej pozycji do uderzeń, więc wolał punktować słabszymi uderzeniami, aby sędzia nie przywrócił walki do stójki. W początkowych rundach w parterze miał parę mocnych uderzeń, ale Silva to nie pierwszy lepszy leszcz aby miał tego nie wytrzymać

Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2010-08-08 07:10:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turniej UNC Bitwa na Donie 3

Następny temat

UFC 117 - wyniki

WHEY premium