SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 115 - LIVE !!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18310
teraz jeszcze Chuck by KO i będzie pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ładna walka, ale Barry chyba przesadził... Ciągle mama wrażenie że miał PRZYNAJMNIEJ niezłą szansę skończyć to w pierwszej.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
"Barry by TKO chyba że Mirko go podda"

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
ale się porobiło, jeszcze Mirko dostanie "Submission of the night" haha

Gdyby Barry się rzucił na CroCopa w pierwszej rundzie to by go wykończył. W sumie to nie wiem czy Mirko nadaje się jeszcze do wielkich walk.

Iceman mnie denerwuje, a konkretnie to jak się nim jarają, dominował w UFC wtedy kiedy czołówka walczyła w PRIDE, a Ci się nim zachwycają jak by nie wiadomo czego dokonał. Mam nadzieję że Franklin go wyślę na emeryturę.

niezadowolenie z siebie jest podstawą każdego talentu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Miał co najmniej 2 szanse na wykończenie Cro Cop'a, czemu tego nie zrobił, prawdopodobnie chciał cały czas w stójce klepać, dopiero CC zaczął obalać i w parterze walczyć, Barry pokazał klasę. Cro Cop wygrana ale już nie w takim stylu jak w Pride
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam wrazenie. Ze Pat Barry chcial CC upokorzyc niczym Anderson Silva Thailesa Leitesa. Czyli punktowac, przewrocic i nie dobic i tak myslal ze bedzie robil 3 rundy.

Ale spuchł i sie przeliczyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Już widzę te teorie spiskowe na Sherdogu

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A teraz TKO albo wygrana na punkty Richa. Nie ma atomowego uderzenia, ale iceman nie walczyl dlugo i nic nie pokaze.

Taka moja opinia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nauczka będzie dla innych zawodników, jak masz kogoś doświadczonego na widelcu, a sam nie jesteś doświadczony to nie marnuj okazji i wykończ go.
Sama walka tylko podtrzymuje mnie w przekonaniu ze Mirko może się gdzieś obracać koło 8 miejsca w hw ufc.


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2010-06-13 06:17:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Cro Cop szybko się opamiętał po tych ciosach, a Barry wyraźnie nie chce mieć nic z glebą wspólnego...

A poza tym niestety przegiął z grzecznością, bo jednak miał szansę zapunktować co najmniej.

Mam nadzieję, że w następnych walkach dostanie jakiegoś trashtalkera i nie będzie się nim przejmować

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś dla fanów K-1

Następny temat

UFC na żywo w polskiej tv!!!

WHEY premium