SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 110: Wanderlei Silva vs Michael Bisping

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6049

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
A ja jakoś nie widzę Bispinga obijającego Wanda na ziemii. Prędzej punktowanie obaleniami i w stójce. Jednak mam nadzieję że Wand chlaśnie Angola porządnie i będzie po walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5258
bez jaj Panowie... Wand spokojnie da rade jestem tego pewien

*ZABIJAĆ ABY ŻYĆ*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
j/w Bisping za cienki na wanda jest,mimo iż wand już lata świetności ma tylko we wspomnieniach.Jak z Franklinem tak mu dobrze szło,to jak mu może średni bisping zagrozić.Jeszcze nie czas na waldka

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Jeśli wand nie zmienił swojego treningu (w co wątpie) i nadal lata z rurką do nurkowania, to nie widze jego wygranej. Już kiedyś była dyskusja o jego "Pride'owych cepach" w ufc i ich skuteczności, z całą sympatią do wanda - imo przegra na punkty.

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2009-11-28 12:25:41

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Walka bedzie jak z Jardinem Bisping polegnie w 1r

Zmieniony przez - M.Manhoef w dniu 2009-11-28 12:36:32

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Ten trening z rurką był dobry, kondycyjnie walki dobrze znosił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
przed rurka raczej na kondycje tez nie narzekal. wand bardziej juz mysli o swoich interesach w usa i o utrzymaniu rodziny w vegas niz o powaznym walczeniu. stal sie bardziej celebryta poza tym lata leca i dawnego wanda raczej juz nie bedzie.

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
Ja tam dalej swoje. Sama legenda walki nie wygra, już nikt się Wanderleusza nie boi, nikt sparaliżowany nie wychodzi do pojedynku z nim. Bisping też głupi nie jest i nie będzie się na wściekłą wymianę z Wandem rzucał. Jeśli Bispingowi wtłoczą do łba, że się na tę prawą rękę nie ładował to wygra. Będzie go obalał i zleje go jak psa.

A teraz wielcy fani Wanderleusza zalotnego oczka - krytykujcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
No mówić Bispingowi to mogą a on i tak dlaej swoje zarówno z Hendo jak i z Kangiem ładował sie jednak na to ręke i tutaj prawdopodobnie bedzie tak samo Jedyne co to że Wand może go nie dobić bo to już nie ten sam Silva który jak poczuł krew to już nie odpuszczał. ps tak jestem wielkim fanem Wanda ale tego z czasów Pride(nawet koszulki mam 2)więc możesz sie czuć już zkrytykowany i wiem że o może głupie ale mam jeszcze odrobine nadziei że odzysk forme bo aż taki stary nie jest(powinien wzorować sie na starszym Hendersonie)

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
GO WAND !!!! Chorazy skad u ciebie tak chamska wypowiedz ? ''zleje go jak psa'' Zawsze twoje wypowiedzi sa dobrze ulozone i realistyczne. Do czego to ''zleje go jak psa'' nie cierpisz Wanda czy co ?Ja osobiscie jestem sercem za wandem, ale tak jak juz koledzy wspomnieli..... legenda walki nie wygra obstawiam przegrana przez decyzje.
Mam jednak ogromna nadzieje ,ze sie rozczaruje i Wand w koncu wyjdzie z tego gowna. Po prostu ,ze udowodni iz sie jeszcze liczy i obije paru dobrych zawodnikow i przejdzie na emeryture jako cos przynajmniej podobnego do Wanda z PRIDE.Byl temet poswiecony Vitorowi tam zadko kto wierzył w niego,ze wyjdzie z tego dolu i ,ze ''Old Vitor'' nie powroci. Old Vitor mnie nie fascynowal ,mogl miec wiecej atutow. Teraz swietnie daje rade zaczerpnal troche ze stylu Machidy, uczy sie karate,uzywa kopniec kolan, pierwsza liga w parterze.Swietna szybkosc,timing jednym slowem kariera przeszla renesand i same zmiany na lepsze. Kto wie moze przez wielu skreslany Wand tez da rade...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Daniel Omielańczuk - wywiad przed KSW XII.

Następny temat

jaki worek treningowy wybrać??

WHEY premium