SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC: powrót Randego Couture

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w jakim sensie dziwka na kase ? bo chyba nie rozumiem dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 322 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3321
generalnie rzecz biorąc nikt z Was nie bierze pod uwagę doświadczenia Randego w mma - ja wcale nie jestem pewien ze Lesnar do rozniesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Ja tam nie mam wątpliwości ze wygra Randy !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Panowie mam małą prośbę.

Nie bądźmy hamburgerami i powstrzymajmy się w tym temacie od tekstów w stylu "dziwka na kasę" itd. Okażmy wyższość Europejskiej kultury

Jest oczywiste że pieniądze są motywacją dla prawie każdego człowieka. Dla jednych większą, dla innych mniejszą.

Couture miał wybór - ciągać się z ufc po sądach przez najbliższe kilka lat w tym czasie nie walcząc ( a swoje lata już ma ) albo przyjąć ich ofertę na walkę z lesnarem która obejmuje również stanowcze złagodzenie warunków które w przyszłości mają być ewentualnie stawiane Fedorowi.

Zdecydował się zamiast walki w sądach powalczyć w klatce, jako fanowie walki ( a nie potyczek sądowych ) powinniśmy być mu raczej wdzięczni.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
@mlkv

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Ja się nie moge wprost doczekać powrotu Coutura

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Randleman - jeżeli "@mlkv" miało oznaczać powiadomkę, to nic nie doszło.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej odnisnik ze to jest do ciebie , tak przypuszczam .

ja jestem zadowolony z tej walki , co prawda w przeciwienstwie do wiekszosci bede liczyl na lesnara , ale grunt to zobaczyc dobra walke , niech obaj cos zaprezentuja . lesnar niech wykorzysta swoja sile i rozmiary a randy niech nam pokaze czy lesnar potrafi sie zachowac w klopotach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Mnie doświadczenie nauczyło by nigdy, w żadnym przypadku nie stawiać pieniędzy przeciwko Randy'emu Couture.

Więc nie postawię.

Natomiast gdybym miał wskazywać kto... To Lesnar.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Chodzi o to że ta walka jest ustawiona czysto marketingowo - Lesnar nie zasługuje na title shota ani umiejętnościami ani ciężką pracą - idzie tylko o kasę z PPV, a widowiska nie będzie.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no organizatorzy zawsze patrza jak najlepiej wyjsc finansowo z danej sytuacji .
zawodnikow nie ma co winic .
lesnar zbil majatek na wrestlingu do ufc przyszedl nie po kase a po to by cos udowodnic , dlatego chcial walczyc z najlepszymi , mimo znacznie mniejszego doswiadczenia . ma odwage , ma warunki , chce sie sprawdzic , kasa sama przyjdzie on nie musi sie o to bac i nie o to mu chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mark Kerr - The Smashing Machine !!

Następny temat

Affliction 2 pełna rozpiska

WHEY premium