SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyson vs. Sapp w K1 !!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 453
Wtorek, 26 sierpnia 2003

"Bestia" znowu w akcji
PAP 19:55




Były bokserski mistrz świata w wadze ciężkiej, Mike Tyson ma stoczyć walkę pokazową ze specjalistą sportów walki, Amerykaninem Bobem Sappem, w Japonii, poinformował we wtorek dziennik "New York Times".

Według gazety Tyson podpisał kontrakt, opiewający na ponad cztery miliony dolarów (3,67 mln euro) z japońska firmą. Umowa zobowiązuje go na stoczenie walki promocyjnej w Japonii. "Żelazny Mike" stanie do walki z Sappem (pseudonim "Zwierz"), który jest specjalistą sztuki walki pod nazwą K1 - kombinacji karate, kung- fu, taekwondo i boksu. "To może być dobre, ale według reguł boksu markiza Queensberry'ego. Nie chcę odbierać kopnięć w głowę" - powiedział nowojorskiej gazecie Tyson.

Sapp, były gracz futbolu amerykańskiego, jest bardzo dobrze znany w Japonii ze swych występów w tych nietypowych walkach. Cztery miliony dolarów bardzo przydadzą się Tysonowi, który jest na skraju bankructwa. Za samo podpisanie kontraktu z japońska kompanią otrzymał 200 000 dolarów.

:) Co wy na to????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6579
bylo juz pare takich artykulow,

Walczy czlowiek a nie sztuka walki

....niewiesz co mowic? to mow niewyraznie.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
""Sappem (pseudonim "Zwierz"), ""
hehe

"But I,being poor,have only my dreams,
I have spread my dreams under your feet,
Tread softly,because you tread on my dreams"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141
"specjalistą"sportow walki juz dawno mnie tak cos nie rozbawilo a kopniecia na glowe tyson nie mogl sie spodziewac bo zwierz nie ma zadnych umiejetnosci technicznych popatrzcie na jego walki odkad walczy w pride troszke sie poprawil ale i tak kazdy zawodnik k-1 czy bokser jest lepszy technicznie


kazda sztuka walki jest dobra trzeba tylko wiedziec jak z niej kozystac:)

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Dokladnie, po prostu Mike potrzebuje kasy i chce wykorzystac swoja popularnosc a Sapp tez sporo zgarnie za obicie mordy (na pewno wiecej niz za wpierdziel od Cro-copa). Wg mnie ta walka jest rowniez dowodem na to ze Tyson nie liczy na sensowny powrot do boksu, gdyby bylo inaczej to walczylby co 2-3 miesiace z coraz lepszymi bokserami zamiast zgarniac latwa kase za taki show z Sappem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141
ludzie przyjda show ogladac a nic specjalnego nie zobacza jeszcze jakas walka pokazowa wiec juz calkowita tandeta pokazowke to moga sobie robic ci od kungfu a nie bokser i futbolista ale japoncom sie pewnie spodoba szkoda mi ich bo japonia jest krajem zalozycielskim wielu stylow walki a zadowala sie takimi walkami

kazda sztuka walki jest dobra trzeba tylko wiedziec jak z niej kozystac:)

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wlasciwe to kto wygral tyson czy saap?

Chce przytyc !!! A tak pozatym Forza Roma!!!!!! pilka nozna rulez a najlepsza liga swiata jest serie a!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141
poki co walka sie jeszcze nie odbyla <chyba>skoro zapowiedzi dopiero sa a z tego co wiem w walkach pokazowych ciosy sa slabe i pokazowewiec nie ma znaczenia kto wygra


kazda sztuka walki jest dobra trzeba tylko wiedziec jak z niej kozystac:)

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
buhahahahahahahaha

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co potem

Następny temat

Potrzebuje pomocy fachowców!

WHEY premium