SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylko dla znawców

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
..lifter z tym mr.olympia to była przenośnia ofkors
A co do tego że dbol dla kobiety jest hoojowy na 1cykl zgodzę się jak najbardziej,a już wogóle jakikolwiek cykl steroidowy dla panny która chce"poprawić sylwetkę" to nienajlepszy pomysłALE jak się kobieta uprze to NIC nie poradzisz...
A tak btw przykład z dbolem podałem nie opierając się na jakichś teoretycznych założeniach ALE NA PODSTAWIE PRAKTYCZNYCH "DOŚWIADCZEŃ"(nieładnie brzmi) Z MOJĄ WŁASNĄ KOBIETĄ...

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Pozwolę dołączyć się do wypowiedzi wuja Liftera i dodać, że jednym z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie jest MOTYWACJA! Nici z diety, jeśli panna po wyczerpującym treningu opchnie pudełeczko czekoladek.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
dobrze zeby tylko jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
ale z ciebie swinia ty ryju niedobry hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
raczej konsekwencja w działaniu Urielku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Polecam tłuszczówkę trening oporowy i aeroby a nie takie ******lenie.

Wiśnia na szczycie tortu nie poprawi jego smaku jeżeli ciasto jest be!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Kanarek masz racje, ktos mi kiedys powiedzial ze motywacja wprowadza cie w pierwszy dzien diety, aeroby itp ale w ostatnim dniu to juz od dawna jestes tylko ty i sila woli(czyt konsekwecja)....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dokładnie
ale motywacja też ważną częścią całej układankki - bo czasem bez niej nie ma konsekwencji ... ale naten temat powstały pewno i książki a ja nie mam tyle w głowie żeby o tym pisac - zresztą po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Szkoda że ludzie często motywują sie w niewłaściwy sposób, już z samego startu zakładając że to co zaczynają nie będzie konsekwentnie realizowane, a ma być tylko tymczasowym odchyleniem które po osiagnięciu zamierzonego efektu w postaci utraty paru kilogramów będzie zielonym światłem dla powrotu do dawnych nawyków.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Nie zmienisz tego wiec się z tym pogódź ... niestety
Starczy gadki bo się post zamieni w kółko wsparcia i zaparcia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nandrolone decaonate-Rosja, Farmadon

Następny temat

clenbuterol -refleksje po cyklu....

WHEY premium