SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyberiusz Kowalczyk w Lesznie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14979


dzisiaj tj. 6 czerwca zorganizowany zostal w lesznie pokaz Tyberiusza Kowalczyka.
Ogolnie festyn udany chociaz troche sie przeciagal
Zostal zorganizowany takze wybor na najsilniejszego z publicznosci, do rywalizacji stanelo 6 osob w tym ja(oczywiscie niechcialem startowac i sie skompromitowac ale spiker zawodow mnie zmusil), w rywalizacji z karkami niemialem zadnych szans chociaz dwoch gosci wyprzedzilem.
Konkurencje byly nastepujace:
Spacer farmera za walizkami 120kg
Opona 320kg
Wyciskanie
Spacer buszmena okolo 180kg (dalem rade i doszedlem do mety )
Przeciaganie samochodu wazyl 2 tony( dotarlem tez do mety w nie najgorszym czasie)

Na zdjeciu "silacze" z leszna z Tyberiuszem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
sog za zdjecia

w koszalinie tez byly dni sportingu ale zawodow ani pokazow nie bylo, wielka szkoda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Dawaj wiecej fotek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14979


tutaj Tyberiusz juz przebrany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14979


byly tez fajne laski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14979


tutaj zawodnicy od tylu w tym ja hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14979


opone jakos dalismy rade przezucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14979


tutaj Tyberiusz na sztandze okolo 120kg(niewiem dokladnie) zrobil 40 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14979


najlepszy z leszczyniakow zrobil prawie 30 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14979


tutaj juz spacer buszmena
na zdjeciu ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14979


tu juz w drodze do mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14979


.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesele w NYC ( na szczescie nie moje )

Następny temat

1,5 roku treningu - Co na masę??

WHEY premium