SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turcja - pytania.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Witam,

Tak sie sklada, ze za pare dni bede musial wpasc na troche do Turcji. W zwiazku z tym mam ze 2 - 3 pytanka... ale nie, nie chodzi o przywozke towaru, hehe, wrecz przeciwnie;)

1. Jestem akurat w trakcie cyklu na krotkich estrach, ktorego oczywiscie nie chce przerywac. Czy jest problem z przewiezieniem do Turcji mniej wiecej 3-4 amp propa (lub jeden flakon) oraz 3-4 amp trenu oraz kilkunastu tabsow wina? Czy ktos sie moze przyczepic do takiej ilosci na wlasny uzytek na lotnisku u nas lub u nich? Czy chowac do glownego bagazu czy gdzie indziej?

2. Czy musze brac z PL strzykawki i igly czy tez normalnie jest to do dostania u nich w aptekach bez problemu? Niby towar jest, ale co do strzykaw i igiel nie jestem pewny, wiec wole podpytac zawczasu;)

Z gory dzieki za info:)
pozdro:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Prozac jest za 9-10TL. Zamienniki (ta sama substancja czynna, lecz inny producent) to koszt okolo 6-8TL. Sa tez tam dostepne inne leki tego pokroju:) Turasy uwazaja Prozac etc. za srodki chyba znacznie grozniejsze od SAA, bo 20 razy sie mnie przemila pani pytala czy aby na pewno wiem po sie to bierze, jak sie to bierze i czy nie zrobie sobie krzywdy;)
Aha, no i Geno Pfizera - oryginaly trzymaja normalnie w lodwoeczkach - przepieknie to wyglada:) Inna sprawa, ze bardzo rzadko sie zdarza, zeby mieli od reki. Przewaznie tylko na zamowienie dowoza:) Niestety nie wzialem, bo balem sie utopic takiej kasy w razie problemow na lotnisku. Aczkolwiek mysle, ze z utrzymaniem jakosci nie byloby problemu, bo nawet jesli ktos nie ma lodowki w hotelu, to oni bez problemu przetrzymaja to do wylotu u siebie. A jesli transfer i wylot jest w nocy, to nawet nie martwilbym sie specjalnie o temperature. Tak czy inaczej to jest moj kolejny cel:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Chciałem o to samo zapytać, bo w połowie września też lecę Wiadomo kuracja rozpoczeta więc nie chce się przerywać, dodatkowo wybrałem hotel z nową siłką więc bedą grubo zapierdzielał. 9 posiłków dziennie i masa skoczy w górę hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Hehehe, no to czekamy na odpowiedzi kogos, kto mial ten sam problem i moze udzielic jakichs konkretnych informacji w temacie:)

U mnie jeszcze nei wiem, czy bedzie silka w hotelu, ale obczailem juz kilka fajnych klubow na miescie, wiec oczywiscie bez treningow i diety sie nie obedzie, zeby przypinka na plazy byla, haha;):P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Phoneme, o te parę amp nikt Wam problemu nie zrobi, tym bardziej w tamtą stronę, także nic się nie bójcie. Pakować do bagażu głównego, w kosmetyczkę, razem z aviomarinem i lekami na zgagę.... I ładny uśmiech przy celniczkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Nalepki z buteleczek zrywać lepiej czy zostawić jak jest bez przypału z testosteronem i decanolem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Dzieki Coorgan za info:)

Manieczki, slyszalem wlasnie, ze lepie naklejki ponoc zrywac w razie czego. U mnie troche gorzej, bo z amp bede musial w razie czego zdrapywac napisy. Ale mysle raczej, ze nie bede sie w takie zabiegi bawil:)

Jeszcze jakby ktos jakies info zarzucil o tych strzykawach i iglach;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Myślę, że nic nie powinieneś zrywać, a strzykawki i igły razem z towarem, bo pokazujesz tym, że to dla Ciebie... Leczysz się przecież Nikt się nie spruje o kilka fiolek, czy parę tabletek. Też się stresowałem, a byłem w Turcji w czerwcu... Zero problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Ok, dzieki za info:)

A z powrotem tez nie miales problemow??;):P Bo zakladam, ze jakas pamiatke przywiozles;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Też gładko Baw się dobrze!

PS.
Nie wiem, czy mogę tu pisać, ale jak chciałbyś dokupić primy, to ok 15pln-ów za ampe, cial zabierz z Polski, bo drogi, proviron coś koło 20pln-ów, efki nie mogłem wyczaić, T3 też nie...

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-08-29 11:55:51

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-08-29 11:58:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
15 zł za 1 ml ampę primy? To sporo jakoś chyba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
No, droga dziweczka albo jestem taki niepozorny i chcieli mnie kebaby wyprostować na parę euro Chyba zawsze była drogawa Maniek....

Antek mi się marzył, ale się nie udało

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-08-29 12:20:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOK - naturalna alternatywa

Następny temat

prop pod sw - bolące piszczele

WHEY premium