SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzeci cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 780
Przepraszam, zle to sprecyzowalem w ankiecie. Jestem na "aktualnym" cyklu juz 4 tygodnie (jak pisalem prolo + meta). Odstep czasowy od poprzedniego cyklu wynosil co najmniej 8 tyg (na wczesniejszym cyklu jechalem meta solo).
2)30 strzalow prolki + 300 mety - nr 2 to jest biezacy cykl (dopiero jestem w polowie)
i chcialem go zmodyfikowac troche pod winko.

Jeszcze raz przepraszam za nie dogodnosci z mojej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Nie musisz przepraszac. Jak to drugi cykl to dolacz wino 7-12 jak napisalem, enan zostaje 1-10, meta1-4(5). Cykl trenera252 za mocny i dlugi jak na drugi cykl. O odbloku nie zapomnij. Clomid 20-24 tabsy i hcg tez by sie przydalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 780
Ok, dzieki. Co do odbloku, posiadam:
- 36tab clomidu
- 60 tab tamoxa (10mg/tab)
- hcg pregnyl 5000iu x3

i zastanawiam się jak go skutecznie przeprowadzic.
Jak mialem jechac
prolka + meta
to chcialem zrobic tak:
- dzien po prolce wrzucic hcg 500iu / ed (przez 12-14dni) i od razu po hcg clomid/tamox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 780
No wiec tak, jestem w polowie cyklu (podczas cyklu szamalem tamoxa 40mg/ed). Przez ostatni 2/3 dni bylem zmuszony zmniejszyc dawke do 10mg/ed bo by nie starczylo do poniedzialku (wtedy otrzymuje dopiero od dila towar). I tu kieruje do was pytanie, czy mozna na ten czas poki nie posiadam zbyt duzej ilosci tamoxa, zastapic go jakos clomidem (na okres 2-3dni) - jutro w prawdzie powinienem dostac towar, ale roznie w zyciu bywa...
Mozliwe rowniez jest, zeby gino przy zejsciu z nolvy na 10mg/ed powiekszylo sie przez 2-3dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 780
Jestem już podczas odbloku, czy warto byłoby wrzucić mete antykatabolicznie w dawkach 10-15mg przez 4tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Nie, jak robisz odblok to bez sensu sie znowu blokowac. Odblokuj sie, zrob porzadna przerwe i ruszaj z kolejnym cyklem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 780
Odnośnie kolejnego cyklu, zamierzam ruszyć w wakacje lub po wakacjach. Co chciałbym zrobić? Chciałbym trochę przyredukować, a potem jechać już na suchą masę. Jaki dobór środków proponujecie i długość cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3646
Powiesz o efektach I i II cyklu?
Bardziej interesuję mnie ten II. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 780
grzbiet93, na pierwszym cyklu poszło 6-7kg z wagą do góry (oczywiście nie najlepszej jakości, była to typowa masówka). Na drugim cyklu znaczne przyrosty siły i dobrego mięśnia.

Na trzeci cykl planowałem kombinację :
deca 1-8 200mg e7d
prop 2-10 100mg e2d
winstrol 1-6 30mg ed

Co ewentualnie poprawić, czy winko można do 8 tyg przedłużyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Do dlugiej deki daj enana/cypio. Do krotkiej moze byc prop. I wino na koniec.

1-12 enan/cypio
1-10 deka
7(8)-13 wino

lub na krotkiej:

1-8 prop
1-7 npp
3(4)-9 wino
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pare pytan co do cyklu

Następny temat

cykl z minimalnym blokiem

WHEY premium