SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzeba orać, jesień idzie %-) *** SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125462

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
tekst sam wymyśliłem

na wiadomo że fajnie jest wrócic do takich czasów...najfajniej jest wtedy kiedy nie wolno duzo rzeczy

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
pamietam jak w podstawoce byly w oknach jeszcze takie male okienka to przez nie sie przeciskalo jakos teraz bym tam glowy nie wsadzil



ale chcialbym tez cofnac czas i naprawic pare rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
kojarze tą melodyjke w tej piosence musze ją mieć gdzieś na kompie ale nie moge sobie przypomnieć ale w wersji trance chyba

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
pamietam jak kiedys sie budowalo domki w lesie puzniej jak sie poklucilo to sie szlo i roz******lo domek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
już wiem z czego to nuta z filmiku ruska szkołą

ja miałem tez loty z tym robiło sie jakieś bazy nie wiadomo przed czym byłem młodym podpalaczem kiedyś raz koleś za swoim podwórkiem miał taką graciarnie jakieś siedzenia z samochodów itp to podpalilłem to z kumplem potem nie mogłem tego ugasić za chu.ja...albo lina przez gałąź i dobra chuśtawka

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
chustawki tez robilem


a kiedys podpalilem z kolesiem lake i zaczelem podkladac tam taka sucha slome zaraz jakas baba przyleciala a my zamiast uciekac to schowalismy sie na ambonie ona nas widziala to zeszlismy wsiedlismy przy niej na rowery takie malei ucieklismy koles mial kare dostal w******l a zemna tylko porozmawiali i przesiezdialem jeden dzien w domu

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2007-10-16 22:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
co to to tu tak ten tego tam no ....cicho?

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
dobryyyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
co tam cwiczysz cos chudzino?*

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
narazie tylko biegalem, przez ostatnie dni nie mialem czasu, tu robic w pokoju rury bo zalalo mi caly pokoj, tu isc do lekarza, szkola do pozniejszej godziny, tu u babki przy remoncie pomoc itd. ale jutro albo w czwartek ide bo znajdzie sie troche czasu...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HorsePower + Omnadren 250

Następny temat

Na co HCG??

WHEY premium