SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzeba orać, jesień idzie %-) *** SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125488

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
tzn wiesz nie porównuj oobe do zwyklego przecpania bo tam masz pełną świadomośc tego co robisz...czytałem że niektórzy nawet prowadzą podwójne życie a co najciekawsze to nie jest żadna nawinięta baja bo robili badania i ludzie opisywali pomieszczenia które im kazali i testy np. co napisali na kartce w danym pomiesczeniu który znajdowało sie w chu.j km od danej osoby.

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
napisalem "cos w stylu oobe" i nie cpalem wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
no niektórzy mają nieświadome stwierdziłęm ze jednak to dla mnie również za mocne wrażenia..DRW podpowiem Ci że wynalazki typu feta i pokrewne towarzyszą w odpaleniu pewnej częsci półkuli mózgowej która jest w życiu codziennym nieużywana i to dzięki niej niektórzy mają "podróże". Ludzie jeszcze mają bardzo dużo do odkrycie w swoim ciele

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
co do ćpania to napisałem do jarka

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
ja to lubie rozkminiac swoj umysl

Przypuśćmy,za 2 minuty będziesz mial osiągnąć OOBE,wibracje będą coraz mocniejsze a ty coraz bardziej przerażony.I jaki z tego morał?Przerazisz się tego calkiem nowego zjawiska.Będziesz za wszelką cenę próbował jak najszybciej powrócić do rzeczywistości,jak naszybciej się obudzić.Ja własnie tak miałam.Wiem,cieżko zapanować nad strachem,ale niestety trzeba z nim walczyć,nie wolno się poddać

mnie wlasnie ten strach opanowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
klej sie wacha a nie cpa

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
oobe własnie nie jest dla ludzi które mają zachwiania psychiczne typu motyw do samowkrętu...bo to jest poje.bane kiedy patrzysz na swoje ciało z innej perspektywy...czasem niektórzy opisywali że coś na nich siedzi...tak jak w symetrii mówili nie pamietam jak już nazywali to cos

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
jaro jeden chvj

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
cos w stylu zmory nocnej? bodajze moja babka miala cos takiego, czujesz ze cos ci siedzi na klacie i dusi cie, nie mozesz oddychac, probujesz krzyczec, a co do czego nikt cie nie slyszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
no no..oni to nazywali strzycha nie pamietam dokładnie :/


a co najciekawsze w tym wszystkim nie wiadomo czy to coś na prawde istnieje i jakoś działa czy to poprostu nasza wyobraźnia i psychika płata nam takie figle :/

eat and train, eat and train and never be the same again =D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HorsePower + Omnadren 250

Następny temat

Na co HCG??

WHEY premium