SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Troszkę odmiany

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2295

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

60

Wzrost

171

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

rok z dietą

Uprawiane inne sporty

Siłownia trochę ruchu:P

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
miales 45kg obciazenia to skad wiesz ze masz maxa 90? dokup wiecej obciazenia bedzie na przyszlosc. ja mialem 160kg, w tym tygodniu przyjechalo kolejne 90 mimo. trzeba tylko sensownie kupowac, zeby mozna bylo zrobic dobry trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4831
Ok. jutro dokupię jeszcze 60kg. A wracając do treningu: Jaki byłby w takim razie dla mnie najlepszy??

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Stosuj jak najprostsze rozwiązania. FBW polecam

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4831
Jakoś nie mam przekonania do FBW Pewnie jestem w błędzie, ale jak można budować masę mięśniową ćwicząc 3razy w tygodniu daną partię.

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jak mozna budowac mase miesniowa zajezdzajac dana partie miesniowa 16-20 seriami na jednym treningu gdzie z kazda seria miesien jest coraz slabszy? mozemy sie powymieniac argumentami:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
przeczytaj calosc, dla ciebie w szczegolnosci mit 4

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862

w poprzednim zapomnialem jeszcze dodac ze partia po takim treningu po 3-4 dnia bedzie gotowa do treningu, a przy splicie musisz czekac 7dni zanim znowu ją przetrenujesz. wiecej znajdziesz w linku wyzej

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2012-10-13 21:20:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4831
Ale przecież nie wykonuję więcej jak 13 serii na duże partie i 9 na małe. Skąd Ci się wzięło, aż 16-20?

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to byl przyklad. umiesz czytac miedzy wierszami? czytales link? widze ze nie skoro dalej nie wiesz jak moze roznac miesien cwiczony 3 razy w tygodniu. popatrz ze ty dajesz np 13 serii na jednym treningu gdzie miesien dostaje w dupe raz w tygodniu a za 3-4 dni jest znowu gotowy do pracy, gdzie przy fbw cwiczysz go co dwa dni a na kazdym treningu dajesz 4 serie co tyogdniowo daje 12 serii ale za to miesien jest lepiej przecwiczony, caly tydzien ma bodziec do rozwoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4831
Dzięki za link. Na prawdę wiele wnosi informacji do mojej głowy Jeszcze takie pytanie. Co być powiedział na split gdzie partię ćwiczymy 2 razy w tygodniu zamiast FBW? P.S. Masz SOG'acza

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie dostalem;)

tez moze byc. wszystko zalezy od tego jak to bedzie ulozone. poczytaj o splicie push, pull, legs albo gora/dół

widze ze fbw cie nie przekonuje:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciągac biceps czy nie?

Następny temat

Spalmy tłuszcz!

WHEY premium