SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tribulus + Yoha

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Co myslicie o takim połączeniu w walce z tłuszczem na cyckach i dolnym brzuchu. Ginomenem nie jestem bo sutki mam normalne, tyle ze troche cycki tłuste.

Mam 18 lat dlatego pytam czy ten tribulus nie jest szkodliwy na gospodarke hormonalną i czy nie spowoduje gino. Podobno to są naturalne zioła. Przeciez jedząc jakies tam odpowiednie zarcie tez mozna podwyzszyc swoj naturalny testosteron
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1434
Tribulus to shit, na mnie nie dziala wcale chociaz podobno niektorym efekty daje.

Jak pomogłem to poczęstuj sogiem ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
witam jesteś za młody na tribulusy masz naturalnie wysoki poziom tescia. J tez brałem tribulusa i lipka, a jak brałem Zma to stujeczka była lepsza

Zmieniony przez - Danieloo w dniu 2008-08-27 13:38:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Po odkładaniu sie tłuszczu w typowo kobiecych miejscach nie powiedziałbym. Dodałbym do tego jeszcze tył pleców, który raczej powinien być wąski i plecy powinny wyglądać na kształt litery V bardziej. Oczywiscie na siłe nie chce tego brac, moze sama Yoha wystarczy ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CP

Następny temat

No-x

WHEY premium