SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenbolone acetate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ja tez lubie marka... duuuza wiedza o naszym [a wlasciwie waszym bo ja sie op*****lam ] sporcie...

no i kanara tez lubie choc ma cellulit na dupie i malego siusiaka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to tak jak ja tylko ja mam murzynska giczale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Marek na specjalne życzenie mogę sprawic że władujesz parę setek w BD i srogo się rozczarujesz

Elemelz ja o dwutygodniówkach mam wyrobione swoje zdanie i jest to zdanie pozytywne.Ci którzy oczekują dużych przyrostów w krótkim czasie oczywiście nie mają co się łapać za tego typu sposoby.Trzeba pamiętać że taki minicykl może być jedynie częścią np półrocznego makrocyklu,lub tez jednorazowym cyklem/np w celu przerwania stagnacji anabolicznej czy tez poprawienia wyników siłowych w krótkim czasie/
Dla mnie celem było np. przetestowanie róznych środków.Ale najważniejszy myk polega na niemal całkowitym ominięciu sajdów.Bardzo dobra opcja dla początkujących/jest kilka newbies bardzo zadowolony po cykliku który pomogłem im ułozyć/
To tak w wielkim skrócie,kiedyś pisałem przez 2 godziny arta na ten temat iqrwa wyłaczył mi się komp
I jeszcze jedno - te 2 tygodnie muszą być bardzo dobrze dopracowane pod każdym względem.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
jak ktos sprechen po english to

https://www.sfd.pl/temat212891/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
lepsze- https://www.sfd.pl/temat181748/ 

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
chyba sie z*****em na lby zamieniles...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
marek.c - jedyne w czym moge sie zgodzic to ze 90% to podroby poniewaz mam sam problemy z doborem srodkow na cykl a jak wiadomo jednego nie boore wiec jest coraz trudniej o dobe saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
koledzy, ostatnie dwa lata , wypadlem z obiegu w tyvh sprawach. co do deca w grecji - to dlaczego by mieli nie sprzedawac produktu produkowanego przez zwykly zaklad labolatoryjny ? w naszych aptekach tez sprzedaje sie rozne leki produkowane przez dosc dziwne firmy )np O....p)

pozdrawiam

mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
To jest pytanie o Ministra Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
nie to kwestja "wejsc " jakie maja ta i inne firmy, majac kase i reklame wchodza na rynek nawet apteczny z totalnym g... . zatem mysle ze w grecji czy turcji jest to jeszcze latwiejsze.

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agresjaaaaa

Następny temat

odblok nolva po prolo

WHEY premium