SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren + Prop = lipna erekcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 739
1. WIEK: 24
2. WAGA: 90
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 z małymi przerwami
6. DIETA:
-białko: 3,5
-węglowodany: 3
-tłuszcz: 2
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
Lata temu Bold + tesc enan
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Lekka redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: ~10
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: BDB
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 170
-martwy ciąg: 175
-przysiad:

Panowie, jest problem od niecałych 4 tyg jestem na lekkiej bombce. Ruszyłem:
100mg Prop e2d
70mg Tren e2d
No i juz po dwóch tygodniach mocno mnie zablokowało, jajca zmniejszyły się o połowę, libido kosmos ale z erekcją lipa, fajka staje na chwile i zaraz robi się makaron. Od drugiego tygodnia zmieniłem na:
150 Prop e2d
40 Tren e2d
Poprawa nieznaczna, a być może nawet brak? Co dalej?. Dziś dostałem HCG 5000uj, Proviron oraz Clomid.
Myśle o tym aby przestać walić tren i lecieć jeszcze z 3-4 tygodnie ba propie, dać juz teraz HCG i proviron a po propie clomid+nolva?.
Problem jest z tym ze dwa miechy temu przeprowadzilem sie do UK, i pierwsza wizyta u lekarza z badaniami dopiero na początku stycznia więc zbytnio nie wiem na czym stoje, leżę? :) Prop, tren pierwsza klasa, towar orginalny z ISIS. Od dzis leci żen szeń+cynk+magnez.
Z przyjemnością oddam butle trenu ktora została jeżeli ktoś pomoże postawić na nogi.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - DzikiDawid w dniu 2014-11-24 18:56:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 739
Zapomnialem dopisac, zmiany ktore zauwazylem lacznie z problemem utrzymania erekcji to sucha skora, zwlaszcza dloni i bardzo suche usta.

Zmieniony przez - DzikiDawid w dniu 2014-12-10 14:05:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
bez badań zostaje gdybanie tylko dosłownie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Zapomnij o badaniach u lekarza w uk tym bardzie ze na bombie lol prolaktyne pewnie wywalilo odstaw tren albo szukaj cabaseru ,dostinex.

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 739
Tak też myslalem, szkoda trenu bo naprawde ładnie robi, ale jajca ważniejsze :D. Walic juz HCG i ciągnac pare tygodni jeszcze propa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak załatwisz cabaser to leć dalej z tym trenem jak nie masz dojścia tren w odstawkę a test oczywiście dalej leci,hcg nic ci nie da teraz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 739
Nie żebym się nie zgadzał bo nie mam podjazdu jeżeli chodzi o wiedze ale czy nie warto przywalic jednak teraz HCG ze wzgledu na to ze jajca naprawdę mocno sie zmniejszyly?. Gdybym nie zalatwil cabaseru (chociaz z tego co juz wiem to bedzie ) i odstawil tren, walic propa jeszcze z 4 do 6 tygodni + HCG i proviron a po cyklu clomid i novla?

Zmieniony przez - DzikiDawid w dniu 2014-11-24 19:28:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Jak skurczone to przybij zeby je ruszyc 1000 iu eod

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jesli jest atrofia to wbij hcg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 739
Tren odstawilem 10 dni temu, leci prop 140mg eod do tego proviron 25 mg ed. Zaczelo sie powoli wszystko poprawiać, chociaż do normalnego stanu sporo brakowało. Wbilem pierwszy strzał HCG 1000iu, dzis leci 2 strzał i zaczeła się lipa totalna Panowie.
O ile wczesniej mialem wzwody kilkanaście razy dziennie, chociaż były "krótkotwałe" tak teraz brak jakichkolwiek, wczesniej na mysl o jakiejs dupie faja stawała teraz czuje ze libido mocno w dół, mimo odstawienia trenu dodania provi i hcg. Czy to normalna reakcja organizmu na wbicie hcg podczas cyklu?

Zmieniony przez - DzikiDawid w dniu 2014-12-02 20:41:01

Zmieniony przez - DzikiDawid w dniu 2014-12-02 20:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
zrob komplet badan to bedziesz wiedzial na czym stoisz i ktos bedzie umial ci pomoc bo gdybac to sobie mozna moze estro wywalone a moze nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24630 Napisanych postów 68291 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538511
Moge sie mylic ale hcg 1000iu e2d moze tez wywalic prolaktyne, lepiej bylo by 2500iu e3d dac (poniedzialek-czwartek)

Moge byc w bledzie ale gdzies cos ktos pisal, byla dyskusja.

Testa lecisz 150mg e2d?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ułożeniu cyklu

Następny temat

Cykl na mecie, tesciu + pare pytan

WHEY premium