SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Perfect Whey Protein

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29189

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozpuszczalnosc swietna Smak czekolada pycha<nie wiem jak z innymi bo nie bralem> efekty po 1.5 kg z wmiare dobrym odzywianiem 3kg dobrej masy w przod Ogolnie POLECAM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
No luz ale jak dawkowa bo cała miarka czyli 50 cc to ile g białka.Jak to dawkujecie ja ładuje 1,5 miarki myśle że to wystarcza i jest tam z 30 g białeczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
smak czekoladowy wporządku jest też bananowy ok

xxl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11619
Smak czekoladowy ok, troche zjadłem tego białka teraz sie na matrixa przerzucilem. Roznica w smaku jest, ale nie jakas imponujaca na rzecz matriksa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
"smak vanilia porazka, nawet wrogowi bym tego nie polecil "

Totalnie sie zgdadzam, kupilem Isopreme ze smakiem vanilii i na poczatku myslalem ze zwymiotuje, ale pozniej przyzwyczailem, sie, mimo to uzylem tylko polowe opakowania, chyba przez ten smak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 366


mam smak wanilia i nie jest taki najgorszy moze troche mdly ale da sie pic, rozpuszczalnosc super (w wodzie temp. pokojowa) zobaczymy jakie bede efekty ale o tym za miesiac bo dopiero zaczalem brac to bialeczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
Witam, właśnie je dziś kupiłem w smaku czekoladowym 2500g w torbie.
Rozpuszczalność z mlekiem bardzo dobra, równie dobra jak Gaspari MyoFusion. W smaku nieco gorsze od Gaspari (mniej czuć czekoladę) ale rekompensuje to cena i zawartość białka w odżywce na poziomie 73%. Zobaczę po 3 tygodniach jak efekty będą si to się przerzucam na nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1411
Dostalem ten produkt od kolegi ktory przestal chodzic na silownie, z tym ze produkt ten byl wazny do sierpnia 2008 r. czyli juz ponad pol roku jest bez waznosci. Zastanawiam sie czy jakies wartosci odzywcze w tym produkcie sie uchowaly i czy sprobowac go szamac czy go wyrzucic do kosza. Moze glupie pytania ale dostalem ten produkt i nie wiem co zrobic bo Zapach odzywki jest w porzadku czuc wanilie, smak rowniez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
Nie użyłbym produktu spożywczego pół roku po terminie ważności, nawet gdyby przedstawiał teoretyczną wartość 200 zł.
Pomyśl, chcesz dbać o swoje ciało, katujesz się na siłowni, a wrzucasz w nie co popadnie. Widzę tu drobną sprzeczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 416
Polecam, wanilia nie taka zła, da się pić za to rozpuszczalność świetna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - NitroProGen

Następny temat

Trec - Perfect Whey Protein (smak naturalny)

WHEY premium