SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Magnum 8000 a Mass XXL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
i jestem pewien że twoim jedzeniem wypełniasz może połowę tego

wklep sobie tam w szablon jakiś przykładowy jadłospis z twojego dnia to sam się przekonasz że szału nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3455
juz pisalem ale odpisales i nie moglem edytowac juz szybko odpowiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3455
aby wage utrzymac
kcal 3528
b 132
t 117
w 485
Moje po dodaniu planowanych posilkow robionych przeze mnie
kcal 2895
b 134
t 85
w 385
oczywiscie nie codziennie jest to samo wiec czasem moze byc czegos wiecej a drugiego mniej

Zmieniony przez - plejer w dniu 2014-02-28 01:13:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
no i sam widzisz :) żeby zacząć tyć średnio ponad tys. kalorii ci brakuje, bo do twojego "zera" czyli 3528 musisz z 400 dodać na + kaloryczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
autorze Twój pierwszy post powala na kolana;)
Piszesz że brałeś magnum i miałeś po nim efekty
Przecież Gainer to nic innego jak żarcie w prochu gorszej jakości;)
MAgnum to tak naprawde carbo z małym dodatkiem białka z ww brał bym również mass xxl
J/w popraw diete bo tu jest problem zwiększ kaloryczność

Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2014-02-28 14:10:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3455
dexterpro
no i sam widzisz :) żeby zacząć tyć średnio ponad tys. kalorii ci brakuje, bo do twojego "zera" czyli 3528 musisz z 400 dodać na + kaloryczny


chwile sie pobawilem pomyslalem i dodalem kilka posilkow ode mnie (przepisy znalazlem w dziale kuchnia SFD :) ) i po dodaniu do moich posilkow ktore dostaje na stolowce wyszlo mi troszke ponad 3900kcal b/t/w wszystko dobrze zobaczymy jak to bedzie teraz z tą dietką :)

dzieki dexterpro ,a tego mass XXL to kiedy zaczac brac czy moze wogole nie brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
masz braki bierzesz nie masz braków nie bierzesz proste;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402458
plejer
cześć. to znowu ja, jak zwykle z pytaniem
mianowicie chciałbym kupić jeden z tych produktów, ale nie wiem który lepszy
-Mass XXL jest polecany przez wielu ludzi
-Magnum 8000 sprawdzałem sam(1kg) i powiem ze ciekawe efekty bo było dodatkowe 3kg(bylem w okresie rośnięcia w górę wiec z tego tez trochę mi przybyło w kg)
szczesciaz z Ciebie niestety ale nie mozna tego tak przeliczac, to jak waga bedzie szla nie zalezy od ilosci zjedzonych odzywek a od ogółu spozywanych kcal, dobrania makro itd
-cena na porcje jest porównywalna Mass XXL jest droższy o niecałe 50gr(mowie o porcji: 4,8kg dla Mass XXL i 4kg dla Magnum 8000)
-skład
również porównywalny z plusem dla Magnum 8000 (b/t/w)
prosze wytłumacz mi na czym wg Ciebie polega ten + na Magnuma bo wg mnie jest zupelnie odwrotnie

Jak do Mass XXL oraz Magnum 8000 ma się Mutant MASS?
ten również ma podobna cenę na porcje do tamtych lecz skład bogatszy ze względu na większą porcje
co znaczy ze ma bogatszy sklad na porcje?

I jak do tych ma się Jumbo firmy Scitec?
I tu rowniez porownywalna cena za porcje oraz sklad(b/t/w) tyle ze z tego co czytam to tu jest mix carbo i kreatyny. nie znam sie na tym dlatego pytam was

prosilbym o ocene tych produktow i wystawic im miejsce od 1 do 4 od najlepszego do najgorszego

przepraszam ze duzo czytania ale tak jakos wyszlo

Zmieniony przez - plejer w dniu 2014-02-27 00:52:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl

Następny temat

Kreatyna na początek

WHEY premium